Anasayfa / Şirket Haberleri / Ayakkabı ve Çanta Markası Tergan Deri Ülke Distribütörlüğü Verecek

Ayakkabı ve Çanta Markası Tergan Deri Ülke Distribütörlüğü VerecekTERGAN DERİ
Mağazayı açıp yatmak yok!

tergan-deriAyakkabı ve çanta markası Tergan’ın Türk Cumhuriyetleri’nde henüz mağazası yok. Ancak bu ülkelerin çeşitli şehirlerindeki mağazaların corner’larında ürünleri satılıyor. Tergan Deri Genel Müdürü Altan Erdinç, bu ülkelerden çok sayıda franchise teklifi almaya başladıklarını, bunların arasında daha önce bir Türk markasını bu ülkelere götürenlerin de olduğunu belirtiyor. Erdinç, bunun üzerine bu pazarları incelemeye başladıklarını, önümüzdeki dönemde mağaza açmayı düşündüklerini söylüyor.
Tergan Deri, yeni pazarlara ülke distribütörlüğü vererek giriyor. Bunu yaparken de partnerinin belli bir sürede kaç mağaza açması gerektiğini de sözleşmeye yazıyor. Ayrıca bir ciro hedefi belirliyor. Altan Erdinç, mağaza açmak isteyen yatırımcılarda aradıkları kriterleri şöyle sıralıyor:

“İlk aradığımız finansal güç. Çünkü açılan bir mağazanın oturması için en az 1 yıla ihtiyaç var. Yatırımcının bu gücü yoksa ayakta kalamaz. Teminat mektubu kesinlikle istiyoruz. Mağaza dekorunun kendi mağazalarımla aynı olması gerekiyor. Başlangıçta dekor ve reklam desteği veriyoruz. Bir mağazanın açılması için yaklaşık 500 bin dolara ihtiyaç var.”
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Doğru finans yönetimi eşittir başarı

BEMA İnşaat, Emlak Konut, TOKİ ve Kiptaş ile yürüttüğü projelerle adını duyurdu. Yönetim Kurulu Üyesi …

Bir yorum

  1. Bir mağazanın açılması için yaklaşık 500 bin dolara ihtiyaç var.”KAFAYI YEMİŞ BUNLAR!!!!!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir