Anasayfa / Kariyer ve İş / Aydınlı Grup 60 Kişi Stajyer Alacak

Aydınlı Grup 60 Kişi Stajyer AlacakAYDINLI GRUP 60 kişi

Aydınlı Grup şirketlerinde bu yaz 60’a yakın stajyer istihdam edilecek. Şubat ayının ilk haftası başlayan staj başvuruları, temmuz ayının son haftasında sona eriyor. Üniversite öğrencileri için staj süreleri 20, 30, 40 işgünü şeklinde değişiyor.
Alımlarda öğrencinin staj yapmak istediği departmanın işleyişinin, öğrenim gördüğü bölümle uyumlu olmasına özen gösteriliyor. Stajyer alımları iki aşamaları olarak, 1K ve ilgili departman yöneticisinin onayıyla gerçekleşiyor.

Stajyerler yemek, servis, sosyal aktivite gibi olanaklardan faydalanabiliyor. Aydınlı Grup’ta stajlarını yapan birçok kişi bugün grup şirketlerinde görev alıyor. Staj süresine gösterecekleri uyum ve işlerindeki başarılar gelecekte aday olacakları pozisyonlar için kendilerine referans oluşturuyor.

  İş ve işçi arayana yeni fırsatlarYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

3 Yorumlar

 1. Merhaba;
  Karadeniz Teknik Üniversitesi 2. sınıf İşletme bölümü öğrencisiyim. 3.sınıfa geçişteki yaz stajımı İstanbul’da yapmak istiyorum. Gerekli üyeliklerim ve sertifikalarım bulunmaktadır.
  Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.
  Teşekkürler.

 2. Merhaba;
  Karadeniz Teknik Üniversitesi 2. sınıf İşletme bölümü öğrencisiyim. 3.sınıfa geçişteki yaz stajımı bankanızın İstanbul ya da Zonguldak şubelerinizden birinde yapmak istiyorum. Gerekli üyeliklerim ve sertifikalarım bulunmaktadır.
  Gereğinin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.
  Teşekkürler.

 3. merhaba
  kiz arkadasim alman ve su anda almanyda medya pazarlama yüksek okulunda okuyo,ve türkiyede yakinda stajerlik yapmak istiyor bu mümkünmüdür acaba???

  cevabiniz icin tesekürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir