Anasayfa / Kariyer ve İş / Aylık 30 Bin TL Maaşla Çalışacak Twitter’dan Sorumlu Müdür Aranıyor

Aylık 30 Bin TL Maaşla Çalışacak Twitter’dan Sorumlu Müdür Aranıyor

Bilişim dairesine yıllık 355 bin TL maaşlı Twitter’dan sorumlu müdür atanacak


İngiltere’de hükümet sanal iletişimi daha etkin hale getirmek için yeni bir bilişim dairesi kurmayı planlıyor. Kurulacak bu yeni dairenin başına da bilişim kurdu bir yönetici atanacak: Twitter’dan sorumlu müdür!.. Twitter’dan sorumlu müdür bakanlığın internet sitelerinde, Twitter ve Facebook’ta iletişimin güçlendirilmesi için çalışacak. Şanslı müdür Başbakakan David Cameron’un maaşına yakın para kazanacak. Twitter’den sorumlu müdür yılda 142 bin sterlin (355 bin TL) maaş alacak. İngiliz yetkililer “Kamuoyunu TV’nin yanı sıra internettten de bilgilendirmek istiyoruz. Böylece daha çok tasarruf yapacağız” dedi. Bugün 200 milyondan fazla kullanıcısı bulunan ve günde 140 milyondan fazla mesaj atılan mikroblog sitesinde, 2010’da 25 milyar mesaj yayınlandı ve 100 milyondan fazla yeni kullanıcı üye oldu.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir yorum

  1. Adım Veysi AKÇE 1982 Mardin/Nusaybin doğumluyum üretim alanında sizlerle çalışmayı çok isterim lütfen yardım edin TEŞEKKÜRLER…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir