Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Azra Akın Yeni Pepsi Reklamı Bayram Kutlaması

Azra Akın Yeni Pepsi Reklamı Bayram KutlamasıAzra Akın yeni Pepsi reklamında hem dans edecek hem şarkı söyleyecek. Yönetmenliğini Özer Feyzioğlu’un yaptığı yeni kampanyanın teması bayram kutlaması. Bu noktada Akın’ın söyleyeceği reklam jingle’ı da “İçilsin Pepsi’ler tüm sofralarda; Anne baba aransın 100 dakikayla, 100 sms yaz hadi yolla; 100 megabaytla internetten hadi kutla. Pepsi yaşatır seni, Pepsi.” sözlerini içeriyor.

“Reklam çekimlerinde çok eğlendim,” diyen Akın, çekimler boyunca koreografiye bağlı olmaksızın, içinden geldiği gibi dans ettiğini söyledi.
Bu kampanyayla tanıtılacak olan Pepsi’nin yeni promosyonu 15 Şubat 2013′e kadar geçerli olacak. Günlük 100 dakika konuşma, 100 SMS ve 100 MB cepten internet Pepsi kapaklarında olacak. Tüm Pepsi pet ürünlerinin kapaklarından çıkan şifreleri 5757′ye kısa mesaj ile yollayarak kampanyaya katılan Avea, Turkcell ve Vodafone’lular kampanyadan yararlanabilecekler.

  Reklamlara izleyici şikayeti 2 kat arttıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir