Anasayfa / Şirket Haberleri / Bağlar Meşrubat Safranbolu

Bağlar Meşrubat SafranboluYüzde 100 doğal şekerli gazoz

BAĞLAR MEŞRUBAT / SAFRANBOLU

Bağlar Meşrubat, günde 5 bin 500 şişe üretim kapasitesine sahip bir gazoz imalathanesi. 70 yıldır Karabük Safranbolu’da gazozun yanı sıra kola, soda ve limonata üretiyor. Bölgesinde çok meşhur. Bölgeye yolunuz düşerse neredeyse tüm kahvelerde Bağlar gazozu içildiğini görebilirsiniz. İşte bu yerel marka şimdi adım adım ulusal pazara çıkmaya hazırlanıyor. Nitekim ilk adım Migros’Ia atılmış. Bağlar Meşrubat’ın ürünleri Batı Karadeniz Bölgesi’ndeki Migros şubelerinde satılmaya başladı.
Bağlar Meşrubat, 1978’de şimdiki sahipleri tarafından devralınmış. 2000 yılına kadar eski fabrikasında sade gazoz, meyveli gazoz, kolalı gazoz olarak 20 cc’lik dönüşümlü şişelerde imalatını sürdürmüş.

2000 yılında ise Safranbolu Sanayi Sitesi’ndeki yeni fabrikasına taşınmış.

Burası zamanla otomatik makinelerle 0.20 cc’den 2.5 litreye kadar pet şişeler ve dönüşümsüz cam şişelere dolum yapabilen donanımlı bir fabrika haline gelmiş.

Bağlar Meşrubat Sanayi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Ayen, “Fiyatlarımız piyasadaki benzer ürünlerden biraz yüksek. Örneğin 24 adetlik bir kasa gazozun fabrika çıkış fiyatı 12 TL. Bunun en önemli nedeni, ürünlerimizin şeker dışında hiçbir katkı maddesi içermemesi” diyor.

  Bisen Elektrik 1000 Acenteyle Elektrik SatacakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir