Anasayfa / Şirket Haberleri / Bahçe Dünyası Fuarı Tüyap’ta Bahçe Dünyası 2011

Bahçe Dünyası Fuarı Tüyap’ta Bahçe Dünyası 2011Bahçe Dünyası Fuarı Tüyap'ta

Türkiye’de son yıllarda müstakil yapılaşmanın artması, bahçe, teras ve yazlık kültürünün yaygınlaşmasıyla büyüyen bahçe sektörü, değişen tüketim alışkanlıklarıyla birlikte büyük gelişme kaydetti. Bahçe sektörünün temeli olan ve Türkiye’de 20 yıllık bir geçmişe sahip peyzaj sektörü, artan konut talebi ve konut sektöründe meydana gelen değişimlerle farklı proje ve tasarım uygulamaları gerçekleştiriyor. Özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar için iyi tasarlanmış bahçeler, oturulan konutun peyzajı ve kentsel peyzajdaki estetik ve doğallık, konut seçimlerinde etkin rol oynuyor. Toplu konut, site ve müstakil evlerin bahçelerinde düzenlenen geniş açık çim alanlar ve bitkisel düzenlemeler, yaşanabilir ferah alanlar yaratırken doğayla yapılar arasında bütünleşmeyi sağlıyor.

 
Türkiye’de yükselen trend haline gelen peyzaj, bahçe ve bahçe ekipmanlarını bir arada bulma fırsatı sunan Bahçe Dünyası 2011, teak, rattan, bambu, ferforje, mermer, ahşap ve plastik bahçe mobilyaları, bahçe bitkileri, bahçe el aletleri, bakım aletleri, sulama sistemleri, aydınlatma sistemleri, şemsiye, çadır, tente ve pergole gölge elemanları, hamaklar, salıncaklar, şezlonglar, süs havuzları, yapay şelaleler, yüzme havuzları, havuz zemin kaplamaları, bahçe heykelleri, antik görünümlü taşlar, yapay kayalar gibi ürün gruplarının yanı sıra bahçe mimarisi ve tasarımı konusunda dünyaca ünlü markaları ve kuruluşları ziyaretçileri ile buluşturuyor.

24-27 Mart tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece’de düzenlenecek olan Bahçe Dünyası 2011, 6. İstanbul Bahçe Mobilyaları, Peyzaj Tasarımı, Bahçe Mimarisi, Bahçe Ekipman, Havuz ve Bitkiler Fuarı hakkında detaylı bilgi edinmek ve online davetiye için www.bahcedunyasiistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Tüyap Hakkında:

TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİ, katılımcı ve ziyaretçilere 87.500 m2 kapalı ve 90.000 m2 açık olmak üzere toplam 177.500 m2 büyüklüğündeki fuar alanında uluslararası standartlarda geniş bir hizmet yelpazesi sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. 1979 yılında kurulan Tüyap, kuruluşundan bu yana hazırladığı 60 farklı sektörde 986 yurtiçi ve 30 ülkede 119 yurtdışı fuar ile 74 ülkeden 200.213 firmaya hizmet vermiştir.

  FAVORİ, Erzurum Oltu Taşı KoleksiyonuYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir