Anasayfa / Turizm ve Tatil / Balayında Gidilecek Tatil Yerleri

Balayında Gidilecek Tatil Yerleri

Balayı, gelin ve damadın hayatlarını birleştirdikten sonraki ilk tatilleri. Her düğünün balayı ise birbirinden farklı. Bazıları için balayı, düğündeki eğlencenin devamı, bazıları için düğün yorgunluğu atmanın en güzel yolu. İşte size her moda uygun seçenekler!

“Düğünde çok yorulduk, dinlenmek istiyoruz!” diyenlere: Maldivler

Takım adalar topluluğu olan Maldivler’de, 1-2 km karelik olan her adada bir tesis bulunuyor. 1 hafta boyunca adalarda gündüz deniz ve kumsal keyfi ile, akşamları ise slow müzik dinleyerek lezzetli akşam yemekleri ile bütün yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Dilerseniz gündüz balık tutabilir, akşamları da yengeç yarışlarını seyredebilirsiniz.

“Düğün bize yetmedi, hem deniz hem eğlence istiyoruz!” diyenlere: Palma de Mallorca

Hem deniz, hem eğlence, hem de dolu dolu kültür seyahati için Palma de Mallorca! Gündüz denize girebilir, akşamları ise muhteşem alternatiflerden hangisini seçeceğinizi şaşırabilirsiniz. Sadece bir akşamda, katılabileceğiniz en az 10 aktivite bulmak mümkün.“Yeni bir hayata başlıyoruz. Değişik bir yere gidelim, tropik olsun mesela!” diyenlere: Phuket Adaları

Dünyada olabilecek en güzel denize girebileceğiniz, adeta ıssız bir adaya düşmüş gibi hissedebileceğiniz ama aklınıza gelebilecek tüm konforlardan da yararlanabileceğiniz seçenekler. Bütün gün deniz ve kumsal keyfini, akşam güzel müzik ve sahil eğlenceleri ile devam ettirebilirsiniz!

“Hem deniz istiyoruz, hem de kültür!” diyenlere: Dubrovnik, Mikonos ve Santorini

Dalmaçya sahillerinin incisi Dubrovnik’te, muhteşem bir deniz keyfi, akşamları ise görkemli bir sahil şehri sizi bekliyor. Mykonos ve Santorini’de ise, deniz, kültür, eğlence, hepsi birarada!

“Yeni hayatımıza yepyeni bir kültürde başlayalım!” diyenlere: Prag, Roma, Barcelona veya Paris

Sabahtan akşama kadar dolu dolu yaşayacağınız, her anınızda yepyeni bir ülkede olduğunuzu hissedeceğiniz Avrupa Turları sizi bekliyor!

“Bizi birbirimizden de, denizden de ayırmayın!” diyorsanız: Vizesiz Yunan Adaları veya Ege-Adriyatik Gemi Turu

Gece seyahat edecek, gün içinde ise birbirinde güzel sahillerde deniz keyfini yaşayacaksınız. Yol yorgunluğu çekmeden, konforlu, keyifli, bol denizli bir balayı için!
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir