Ek İş Ek Gelir

Balböceği Network Marketing Kazanç Sistemi

Balböceği Network Marketing

Bu girişim sona ermiştir Network sistemi ile ürün satışı yapmak ve ekip kurmak isteyenler için önereceğimiz firmaları ek iş kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Özgür Çalışın.!! Kendi İşinizin Patronu olun.!

Balböceği   Network Marketing size istediğiniz şekilde, istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman   dilimlerinde çalışma imkanı sunuyor. Başarınız harcadığınız zaman ve   Kendi oluşturacağınız pazarlama stratejinize bağlı   olacaktır. Balböceği Network Marketing size kaliteli, markalı ve güvenilir ürünleri uygun maliyetlerle   sunmanın yanı sıra Marketing Sistemlerde alışılmışın dışına çıkarak yapacağınız satışlarda size yüksek karlar sağlayabilecek Mobilya, Ev Tekstili, Mutfak Gereçleri gibi ürünlerle birlikte hızlı ve seri bir şekilde satılabilicek olan iç giyim ve tekstil üzerine ürünlerin tedariğini sağlayacaktır. bu ürün yelpazesi her geçen gün ve zamanda gelişerek büyüyecek size avantaj sağlayacaktır.

Düşük Maliyetler!

Balböceği   Network Marketing ailesine katılmak için yapmanız gereken işlemler kolay ve basittir. Sisteme üyeliğinizi tamamlayarak iletişim bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır. Üyelerimize özel olan inridimli “Size Özel” alış fiyatlarını görebilir ve bu fiyatlar üzerinden hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Yapacağınız ticarette hiç bir şekilde stok bulundurmanız gerekmedigi gibi kataloğ üzerinden satış yaparak ürünlerin siparişini daha sonra verebilirsiniz. bu nedenle hiçbir şekilde risk almamış ve ortalama bir kazancın kapısını aralamış olursunuz.

Balböceği Network Marketing ile nasıl kazanırsınız ?

Balböceği   Network Marketing size dört Parklı kazanç sistemi sunmaktadır. bu kazanç sistemleri birbiri ile bağlantılıdır. bu 4 farklı kazanç sisteminden bütün üyelerimiz yararlanabilmektedir. Bu kazanç sistemleri şunlardır,
Üyelik Primi :  tanıdığınız arkadaşlarınız yada çevrenizdeki bu işi yapabileceğini düşündüğünüz kişilere bu sistemi tanıtarak kendi referansınızla kayıt olmasını sağlayabilirsiniz. Kayıt olan her bir üyeniz Üyelik paketini alarak işlemini tamamladığında 3TL kazandırmaktadır.
Perakende Satış Karı : Size özel fiyatlar üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde ürün fiyatları, Ürünleri normalde mağaza satış fiyatlarından minimum %30 oranında indirimli alacaksınız. aldığınız ürünleri mağaza satış fiyatlarından satmanız durumunda en az %30 luk bir kazanç sağlayabilmektesiniz.Performans Primi : Sizin ve üyelerinizin yapacağı bütün satışlar üzerinden Satış Basamağınıza göre hesaplanan Toplam ciro üzerinde alacagınız % olarak belirlenen ve çalışmalarınızla her ay yükselterek kazanç elde edebileceginiz bir sistemdir.

Liderlik Primleri : Ekip cironuzun toplamında Satış basamağı Seviyeniz %21 oranına ulaştıktan sonra Ekibinizi oluşturan herhangi bir kol içerisinden bir Üyenizin Satış Basamağı %21 e ulaştığında siz otomatikman liderlik seviyesine ulaşmış olursunuz, Bu seviyede iken Üyelik Primi, Perakende Satış Karı ve Performans Primleri almaya devam edersiniz bunu yanı sıra Liderlik Primleri ile kazancınızı artırmış olursunuz.

Balböceği Marketin Satış ve Kazanç Planı Nasıl Çalışır ?

Balböceği Marketin Satış ve Kazanç Planı, kendi bağımsız işinizdeki yapmış olduğunuz satışlara bağlı olarak bir çok seviyede kazançlar sunar. Performans primlerinizi hesaplamak için yüzdelere dayalı Prim tablosu mevcuttur. Ekip cironuz ne kadar fazla ise almaya hak kazanacağınız Performans piriminizde o kadar yüksek olacaktır.

Satış Basamağı (SB)

Satış Basamağı, Her bir ürüne belirtilen Üyelere özel alış fiyatlarının toplamı ile %3 ile %21 arasında değişen Ekip cironuzu belirler, Bu toplam Ekip cironuz üzerinden Sizin Performans Prim hacminizi belirler.

Pirimlerin Hesaplanması

Performans Primlerinizin nasıl hesaplandığı konusunda örnekler şemalı olarak aşağıda yer almaktadır. Bu konuda “Online Destek” Bölümümüzden ve Ekip Liderlerinizden daha ayrıntılı ve detaylı bilgi isteyebilirsiniz. Aşağıdaki örnekler Balböceği Marketin Satış ve Kazanç Planını açıklamaktadır. Daha üst Seviyedeli Liderlik Primleri ile ilgili detaylar diğer örnek Şemelarla açıklanmıştır. Bütün detaylar Balböceği Marketing İş rehberinde mevcuttur.

Aşağıdaki Örnekler Balböceği Marketing Satış ve Kazanç Planını açıklamaktadır.

Vermiş olduğumuz örneklerin Daha anlaşılır olması için; Sizin301 – 500 TLlik Satış Basamağı (SB) ve yeni “Referans Üyenizin”0 – 300 TLlik Satış Basamağı’na (SB) ulaştığınızı var sayarak hesaplama yapılmıştır.
Şimdide sizin alt gurubunuzd Referansınızla kaydolmuş üye sayınızı artırdığınızı varsayalım. Siz 0 – 300 TLlik Satış Basamağında (SB) iken Referans üyelerinizin herbirisi 301 – 500 TLSatış Basamağı(SB)yer alsın. Buna göre Hesaplanan kazanç Tablosunu aşagıdaki örnekte görebilirsiniz.

Yukarıda yer alan şemada anlatılan uygulamada sizin ve alt ekibinizin yapacağı satışlar üzerinden elde edeceginiz(SB)oranlarının nasıl belirlendigi prim hesaplamalarının nasıl ve neye göre yapıldıgı konusunda örnek verilmiştir. Yukarıda yer alan örnekte görülecegi üzere Çevrenizde alışveriş yapabilicek çok az sayıda insana bu sistemi tanıtmanız ve onların üye olmalarına yardımcı olmanız durumunda Kendi işinizi yaparak minimumda kazanabileceginiz rakamlar yaşam standartlarınızı artırmanıza yardımcı olacaktır.

Yukarıda yer alan şemada anlatılan uygulamada sizin alt ekibinizde yer alan her bir üyenin aylık 500,00 TL değerinde yapacağı satış miktarları üzerinden kazanacağı Perakende satış karı ve Performans primi hesaplanmıştır. Referansınızla sisteme üye yapacagınız her kullanıcı size ve kendisine alışveriş yaptığı her ay kazanç sağlamış olacaktır.

İletişim : balbocegi.com

Katalogtan sermayesizm ürün satmak ve bu işten para kazanmak çok kolay sizlere Forivia firmasınıda önereceğim buradan inceleyebilirsiniz.Etiketler

2 Yorum

 1. Buraya
  eğer internetten para kazanmak istiyorsanız incelemeniz gereken güzel bir site bulunmakta.
  Yaptığınız işe engel teşkil etmeden, sisteme üye olup, sadece 2 kişiye üyelik vererek ayda
  2000 Tl’den fazla düzenli para kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken linki tıklamak ve üyeliğinizi gerçekleştirip,
  2 kişiye de üyelik vermek. Bunun dışında hiç bir çalışma yapmasanız bile sistem otomatik olarak çalışıyor ve
  üst hatlardan alt hatlara takviye yaparak sıraya giren herkese para kazandırıyor. İkişerli olarak ilerleyen sistem
  5.derinliğinizden 1424 tl, 7.derinliğinizden ise ortalama 4881Tl. olmak üzere toplamda 6300 Tl. ödeme yapıyor.

 2. Sürekli gelir, bir şeyi BİR KERE YAPIP, aylarca hatta yıllarca elde edilen gelirdir. Aynı bir şarkıcının iyi bir şarkı yapması, daha sonra her
  söylendiğinde para kazanması gibi.
  Katlanan gelir de, sadece sizin emeğinize bağlı olmayan, başkalarının çalışmalarından da kazanacağınız gelirdir. Bunu iş adamları ve
  fabrikatörler çok iyi bilirler. Kendi emeklerinin yanında, başkalarını da çalıştırırlar. Böylece katlanan bir gelire sahip olurlar.
  network için link veriyorum http://tinyurl.com/5tl5m9c

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu