Anasayfa / Kariyer ve İş / Balıkesir Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Balıkesir Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Balıkesir Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Balıkesir Üniversitesi öğretim üyesi alımı yapmaktadır. Balıkesir ve çevre illerinde ikamet eden takipçilerimizi ilgilendiren bu alımla ilgili ilan aşağıda yer almaktadır. Üniversite bünyesinde çalışan bir öğretim elemanı olmak istiyorsanız, ilanda yer alan detayları inceleyerek başvurularınızı yapabilirsiniz.

Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğünden:
Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göre Öğretim Üyesi alınacaktır.

Birimi; Bölüm/Program; Anabilim Dalı/Programı; Profesör; AçıklamaTıp Fakültesi; Dahili Tıp Bil. Böl.; İç Hastalıkları; 1; Diyabet konusunda çalışmalar yapmış olmak.

Fen Edebiyat Fakültesi; Matematik Bölümü; Analiz ve Fonksiyonlar Teorisi ; 1

Adayların Balıkesir Üniversitesi Öğretim Üyesi Kadrolarına Başvuru ve Atanma/Yeniden Atanma Kriterlerini sağlamaları ve 657 sayılı Kanunun 48. maddesindeki genel şartları taşımaları gerekmektedir. (Yabancı Ülkelerde alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul’ca denkliğinin onaylanmış olması şarttır.)

1 – Profesör kadroları daimi statüde olup 2547 Sayılı Kanun ile ilgili Yönetmelikte belirtilen niteliklere sahip adayların, başvurdukları anabilim dallarını belirtir dilekçelerine ekleyecekleri 2 adet fotoğraf, onaylı Doçentlik Başarı Belgesi örneği, nüfus cüzdan örneği, özgeçmiş, hizmet cetveli, yayın listesi (başlıca araştırma eserlerini belirterek) ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dosyalarını 6 takım halinde şahsen Rektörlük Personel Daire Başkanlığı’na teslim etmeleri gerekmektedir.

2 – Başvuru dilekçelerinde yazışma adresleri ile telefon numaralarının bildirilmesi gerekmektedir. İlan şartlarına uygun olmadığı sonradan anlaşılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Son başvuru tarihi ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 15 gündür. Süresi içerisinde şahsen yapılmayan müracaatlar kabul edilmeyecektir.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir