Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Banu Alkan Bir Kepçe Firmasının Reklamlarında Oynayacak

Banu Alkan Bir Kepçe Firmasının Reklamlarında Oynayacak100 bin dolara kaldıracak

100 bin dolara kaldıracak

Banu Alkan dönüyor!..

Bir kepçe firmasının reklamında oynamak için 100 bin dolara anlaşan Alkan, ‘Kaldıramazsan Kaldırırlar’ şarkısını söyleyerek dozer kepçesini kaldıracak.
ÇEKİMLER YENİ TAMAMLANDI
Afrodit dozer operatörü oluyor! Uzun süredir sesi soluğu çıkmayan Banu Alkan, yeni reklam filmiyle adından söz ettirecek. Alkan, bir dozer firmasının reklam filminde rol aldı. Ünlü oyuncu 100 bin dolar aldığı ve çekimleri geçtiğimiz günlerde yapılan reklam filminde 9 yıl önce söylediği “Kaldıramazsan Kaldırırlar” şarkısını seslendiriyor.
AFRODİT İNŞAAT SAHASINDA

Yılbaşına doğru ekranlara gelecek olan reklam filminde Banu Alkan, çalışmayan bir inşaat makinesinin başına geliyor. Alkan’ın, “Kaldıramazsan kaldırırlar gülüm” diye şarkısını söylemeye başlamasıyla birlikte inşaat makinesinin kepçesi havaya kalkıyor.Yeşilçam’ın Afrodit’i daha önce ixir adlı internet servis sağlayıcısı reklamında oynamıştı.(Habertürk)

  Emma Stone ve Olivia Wilde Revlon'un Yeni Global Marka Elçisi OlduYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir