Anasayfa / Şirket Haberleri / Banvit’ten Yılbaşı Sofralarına Özel Lezzetler

Banvit’ten Yılbaşı Sofralarına Özel LezzetlerBanvit, yılbaşı gecesinin keyfine ve her aileye uygun üç ayrı lezzet seçeneğini tüketicileriyle buluşturuyor.

Geleneksel hindi keyfini tercih eden kalabalık aileler için bütün hindiler üreten Banvit, daha küçük aileler için de yarım hindi seçeneğini sunuyor. Ayrıca 2.5 ila 3.5 kg’lık Banvit roasterlar da yeni yılın keyifli heyecanını sevdikleriyle lezzet dolu softralarda paylaşmak isteyenlere özel olarak üretiliyor.
Hindi veya roasterı pişirirken en çok karşılaşılan sorun ise gerçekten pişip pişmediklerini anlayabilmek! Banvit bu yıl da tüketicilerinin hindi ve roasterları kolay ve sorunsuz olarak pişirmelerini sağlayacak pişirme torbası ve termometre hediyesiyle bu sorunun kolayca aşılmasına olanak sağlıyor. Ayrıca özenle seçilen ve denenmiş altı farklı tariften oluşan yemek kitapçığı da ürünlerle birlikte hediye ediliyor.

  Teknosa, Best Buy'ı Satın AldıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Hangi Klimayı Tercih Etmeli

Geçtiğimiz yıl ÖTV teşvikinin de etkisiyle bir milyon klima satıldı. Türkiye, split klimada Avrupa’nın üretim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir