Anasayfa / Kariyer ve İş / Başarı Hikayeleri Yarışması 2010 Başlıyor, XING Türkiye Ödüllendiriyor

Başarı Hikayeleri Yarışması 2010 Başlıyor, XING Türkiye Ödüllendiriyor
XING Türkiye Başarı Hikayeleri Yarışması

Tüm dünyada 10 milyon, Türkiye’de de yaklaşık 1 milyon profesyoneli buluşturan online iş ağı XING, geçen yıl düzenlediği XING Türkiye Başarı Hikayeleri Yarışması’nı bu yıl ‘İş’te Başarım ile devam ettiriyor. XING Türkiye, üyelerinin XING üzerinden kurduğu bağlantılarla ya da geliştirdiği projelerle yakaladığı başarı hikayelerini, 16 Ocak 2011 tarihine kadar http://www.istebasarim.com üzerinden paylaşmaya davet ediyor.

Bu yıl ‘İş’te Başarım sloganıyla düzenlenen yarışmaya, 2010 yılı içinde XING üzerinden kurulan bağlantılarla gerçekleştirilen ve somut başarı hikayesi yaratan projeler katılabilecek. XING’in Türkiye’den tüm üyelerine açık bu yarışmaya başvurular, yarışmaya özel olarak hazırlanan www.istebasarim.com sitesi üzerinden gerçekleştirilebilecek. 3 ayrı kategoride en iyi başarı hikayesinin sahipleri iPhone 4 ve XING premium üyeliği kazanacak.

01 Aralık 2010 – 16 Ocak 2011 tarihleri arasında başvurulabilecek ‘İş’te Başarım: XING Türkiye Başarı Hikayeleri Yarışması 2010’un kategorileri ve ödülleri ise şöyle:• En iyi ‘İş Bulma’ Başarı Hikayesi – iPhone 4
• En iyi ‘İş Geliştirme’ Başarı Hikayesi – iPhone 4
• En iyi ‘Girişimcilik’ Başarı Hikayesi – iPhone 4

Tüm kategorilerde ilk 5 içerisinde yer alan başarı hikayeleri 1 yıllık, başarı hikayesi yayınlanmaya değer görülen tüm katılımcılar ise 3 aylık XING premium üyelik kazanacak.

Yarışmaya katılmak ve ayrıntılı bilgi almak için www.istebasarim.com adresi ziyaret edilebilir.

XING.com Hakkında:

XING.com profesyonellere yönelik online iş ağıdır. Dünyanın her yerinden milyonlarca XING üyesi, her gün aradıkları ve/veya tanıdıkları kişilerle yeni iş bağlantıları kuruyor, iletişimde kalıyor, kariyerlerinde yepyeni adımlar atıyor. XING üyeleri, 34.000’den fazla grupta sektörlerine, uzmanlıklarına dair deneyim ve fikir alışverişinde bulunurken çeşitli “offline” etkinliklerde bir araya gelerek bağlantılarını, niteliklerini ve uzmanlık bilgilerini de diğer üyelerle paylaşabiliyor. Böylece üyeleri arasında “güven” esasına dayanan dünyasıyla XING.com, hem üyelerinin kariyerlerinde son derece önemli adımlar atmasını, hem de İK yöneticilerinin şirketleri için en uygun ve en nitelikli kişiyi bulmasını sağlıyor.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir