Anasayfa / Şirket Haberleri / “Başarıyoruz, çünkü kendimize güveniyoruz”

“Başarıyoruz, çünkü kendimize güveniyoruz”“Başarıyoruz, çünkü kendimize güveniyoruz”

Gelecek nesillere temiz bir çevre bırakmak için enerji tasarrufunu ilke edinerek kurulan ısıtma soğutma sistemleri uzmanı OSE, geliştirdiği sayısız projede gösterdiği başarı ile adını güven ve kalite ile özdeşleştirdi…

orhan ercan2011 yılından bu yana ısıtma ve soğutma alanında Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren OSE, geçen iki yıl içinde kazandığı deneyim ve güvenle her geçen gün hizmet kalitesini daha da artırıyor. Adını aile üyeleri Orhan, Sude ve Esra’nın isimlerinin başharflerinden alan OSE, dünyanın en önemli iklimlendirme firması Daikin ile işbirliği yapıyor.

Kalitesi ile dünya liderliğine oturan marka ile yakaladığı satış başarısı ve satış sonrası hizmet kalitesi nedeniyle OSE’nin adı artık Daikin ile özdeşleşmiş bulunuyor. 2013 Ocak ayında piyasaya sunulduğu tarihten itibaren sektördeki standartları yeniden belirleyen Daikin VRV IV sistemi, 2014 yılında uygulanacak olan sezonsal verimlilik standartlarına dünyada olduğu gibi Türkiye’de de öncülük ediyor.

EK KAZANÇ İMKANI
OSE olarak gelecek nesillere temiz bir çevre, kaynakları bol bir dünya bırakmak için enerji tasarrufunun üzerinde hassasiyetler durulması gerektiğine inandığımız için kurulduğumuz günden bu yana sayısız projede Daikin’in sistemlerini özellikle de Daikin VRV IV sistemini hayata geçiriyoruz. Kaliteli satış ve servis hizmetlerimiz sayesinde diğer ısıtma sistemlerine göre yüzde 30-50 oranında tasarruf sağlayan Daikin VRV IV sistemini sunduğumuz bütün müşterilerimizin memnuniyeti maksimum düzeyde oluyor. Müşterilerimizin beğenisine sunup, hayata geçirdiğimiz uygulamalarımızda enerji tasarrufuyla birlikte konfor, daha iyi yaşam standartları ve mekandan tasarruf sağlanıyor, ayrıca işletme giderlerinde de büyük tasarruflar elde ediliyor. Özetle, getirdiği avantajlarla ve kısa amortisman süresi ile Daikin VRV IV kullanıcılarına çok sayıda ek kazanç imkanı sunuyor.

GÜVEN ÖNEMLİ

Sektöre ilk adımımızı attığımız günden bugüne kadar başarı grafiğimizi hep bir adım ileriye taşıdık. Düşlediğimiz noktaya ulaştıkça hep bir adım ilerisini hedef aldık ve onun için çalıştık. Şehrimizde ısıtma ve soğutma ile konfor arasındaki farkı insanlarımıza anlatmaya çalıştık. Doğru çözümleri müşterilerimize sunarak onların güvenlerini kazandık. Para kazanmak için asla mühendislik bilgilerimizden ödün vermedik. Evrensel kalite standartlarında üretilen cihazlarımızı, beklentisi yüksek, nitelikli tüketicilere ulaştırdık. Satış performansımızla çizdiğimiz grafik, tanıtım çabalarımız, altına imzamızı attığımız sayısız başarılı proje, siz değerli müşterilerimizin firmamıza duyduğu güveni güçlendirdi. Sektörümüzde “güven” ile eş anlama getirdiğimiz “OSE-Daikin” ismi, siz değerli müşterilerimizi hiçbir zaman hayal kırıklığına uğratmadı. Hatayı kabul etmeyen ve sadece müşteri odaklı çalışma prensibimiz ile memnuniyetinizi gururumuz yaptık. Başarımızın arkasında yatan iki temel neden, kendimize duyduğumuz güven ve Daikin’in küresel pazarda açık ara liderliğidir.

  IBC Solar Konya'da güneş santrali fabrikası kurdu

OSE, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da, satış, servis ve diğer hizmetlerinde Daikin’in imajını korumayı, müşteri memnuniyetini en üst noktaya taşımayı ve güçlü Türkiye için alternatif enerjiler geliştirmeyi ve kullanmayı amaçlıyor.

Orhan ercan / Makine Mühendisi
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir