Anasayfa / Kariyer ve İş / Basın İlan Kurumu Personel Alımı 2012

Basın İlan Kurumu Personel Alımı 2012Basın İlan Kurumu personel alımı 2012 konusu, basın sektöründe çalışmak isteyen takipçilerimizi yakından ilgilendirmektedir. Basın İlan Kurumu 2011 yılında pek çok alanda memur alımı yapmıştır. Yaptığı alımlar sayesinde de işsiz vatandaşlarımıza iş imkanı sunmuştur. Basın İlan Kurumu, 1961 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden beri de faaliyetlerine büyüyerek devam etmektedir.
Basın İlan Kurumu’nun 2012 yılı personel alımıyla ilgili ilanları önümüzdeki günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Bu kurumda çalışmayı hedefleyen vatandaşlarımız sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı yapabilirsiniz.

Basın İlan Kurumu’nun insan kaynakları politikası hakkındaki detaylı bilgileri kurumun sitesinde bulabilirsiniz. Kuruma başvuruda bulunacak adayların öncelikle KPSS’ ye girmiş olması ve belli bir puan üzerinde almış olması gerekmektedir. Basın İlan Kurumu’na iş başvurusu yapmak isteyen adaylar sitede yayınlanan başvuru formunu doldurabilirler.

  Yased Koza Projesi İle Öğrencilere Staj İmkanıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Konferanslara Katılarak Parlak Bir CV Yazmak

Parlak ve ilgi çekici bir CV yazmak. Orijinalinin simülasyonu olan Model Birleşmiş Milletler (MUN) konferansları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir