Anasayfa / Pazarlama ve Satış / “Basit düşün, ses getir”

“Basit düşün, ses getir”MCT Danışmanlık tarafından düzenlenen ve binlerce üst düzey yöneticiyi bir araya getiren Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi’nin 14’üncüsü 4-5 Aralık 2013 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek. Her yıl farklı bir tema ile katılımcılarını etkilemeyi başaran Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi 2013’ün teması; “Basit Düşün Ses Getir (Think Simple Live Loud).

musteri-caginda-pazarlama-zirvesi
Zirvenin konsepti ise pazarlama profesyonellerinin etkili fikir üretmesini sağlayan şu dört tema etrafında toplanıyor: “Basit fikirlerin büyük başarılara dönüşmesi tesadüf müdür?”, “Fark yaratan sesli fikirlerin sırları nelerdir?”, “Yeni yöntemlerle düşünmek sonuca ulaşmayı kolaylaştınr mı?”, “Dinleyen, konuşan ve ilişkilendiren yeni hedef kitle gerçekliğini yaşamak markalara neler kazandınr?”

Pazarlama dünyasında fark yaratan basit fikirlerin büyük etkilerini deneyimlemek isteyen herkese açık olan Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi 2013’e pazarlama alanında ses getiren işlere imza atmış önemli isimler katılıyor. Bu isimler arasında Apple’ın “Think different” kampanyasına önemli katkılar sunan reklam gurulanndan, tüm dünyada en çok satanlar listesine giren “Pi’nin Yaşamı”nın yazarına kadar pazarlamanın farklı alanlannda yankı uyandıran profesyoneller yer alıyor.

  Etkin Pazarlama İçin Dizileri Takip EtmekYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Günümüzde Pazarlama

‘Post marketing’ süreci değişim ve yenilenme demektir. Her aşama sürecin sonlanmasına değil yeni bir başlangıca …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir