Anasayfa / Şirket Haberleri / Batman’da Vakko Rüzgarı

Batman’da Vakko RüzgarıAçılışını Türkiye’nin en güçlü markalarından Vakko ile yapan DAYBUYDAY.com İstanbul’un yanı sıra ülkemizin Doğusu ve Güneydoğu’sundan da yoğun ilgi gördü. DAYBUYDAY.com’da ilk gün rekor satış gerçekleşti ve ürünlerin yaklaşık %30’u tükendi. Site 2 günde 50.000 üyeye ulaştı. Vakko ürünler ulaşan, Vakko modasıyla tanışan Batman, Mardin gibi illerden DAYBUYDAY’e teşekkür telefonları yağıyor.
Daybuyday.com, ilerleyen günlerde de dünya çapında ünlü markaları müşterileriyle buluşturacak. Hedeflerinin, markaları stok yükünden kurtarmak ve müşterilere hayallerindeki markaları satın alabilecekleri fiyatlarda sunmak olduğunu belirten Genel Müdür Dinç Artman; “beklenti çıtamız yüksekti ancak müşterinin teveccühü bizi bu çıtanın çok üzerine taşıdı. Tüm üyelerimize bu yoğun ilgiden dolayı teşekkür ediyor ve herkesi kaliteli ürünleri çok uygun fiyatlara alabilmek için DAYBUYDAY.com’a bekliyoruz” dedi.

Hızlı Teslimat
DAYBUYDAY.com, güvenli alışverişin yanı sıra, ürünlerde uygun fiyatlı ve hızlı teslimat güvencesi veriyor, ürünlerde geniş taksit imkânları sunuyor.

%90’a Varan İndirim Oranları
DAYBUYDAY.com ürünlerinde yüzde 90’a varan indirim oranları bulunuyor. Tedarikçilerine hızlı stok eritme imkânı sunarken, müşterilerini çok cazip indirimlerle buluşturan  DAYBUYDAY.com’un ilk önceliği, Türkiye’deki yerleşik tedarikçiler ile çalışmak. Ancak, bazı ürünlerde ithalat opsiyonu da değerlendiriliyor.

Daybuyday.com Hakkında:

yeni e-ticaret markası DAYBUYDAY.com’da % 90’a varan oranlarla indirimler gerçekleşmektedir. DAYBUYDAY.com güçlü IT, Lojistik, Marketing, Merchandising yatırımları, ile sektör lideri olmayı hedeflemektedir. DAYBUYDAY.com, moda ve aksesuar kategorilerinin yanında kozmetik ve çocuk gibi kategorilerde de faaliyet göstermektedir.

  Üstün Plastik Etiketli Kutu Kapak İhracatında Türkiye BirincisiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir