Anasayfa / Şirket Haberleri / Ben&Jerry’s’den En Adil Dondurma Lezzeti: Coconutterly Fair

Ben&Jerry’s’den En Adil Dondurma Lezzeti: Coconutterly FairDünyanın en kocaman parçalı, en sorumluluk sahibi ve en eğlenceli dondurması Ben&Jerry’s, dondurma severleri yepyeni, tadına doyamayacakları bir lezzetle tanıştırıyor: Coconutterly Fair. Yoğun çikolatalı dondurmanın içine dağılmış hindistan cevizi ve çikolata kaplı çıtır çıtır karamel parçaları, dondurma tutkunlarını hiç bitmesini istemeyecekleri bir lezzet yolculuğuna çıkaracak.
Ben&Jerry’s’in lezzet patlaması bu yepyeni karışımı Coconutterly Fair, dünya lezzetlerini bir araya getiriyor. Coconutterly Fair’in vanilyası Madagaskar’dan, şekeri Belize’den, kakaosu Dominik Cumhuriyeti’nden ve hindistan cevizi Acopagro’dan (Peru) geliyor. Üstelik tüm Ben&Jerry’s dondurmalarında olduğu gibi Coconutterly Fair’in tüm bu hammaddeleri Adil Ticaret sertifikalı! Ben&Jerry’s Coconutterly Fair’in tüm hammaddelerini gelişmekte olan ülkelerdeki çiftçilerden alarak onların yaşam kalitelerinin ve çalışma şartlarının iyileştirilmesine destek oluyor.

Coconutterly Fair’nin 150ml ve 500ml boyu, Ben&Jerry’s mağazalarında ve marketlerde dondurma tutkunlarını bekliyor.
Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir