Anasayfa / Şirket Haberleri / Bernardo Osmanlı Koleksiyonu Çıkardı

Bernardo Osmanlı Koleksiyonu ÇıkardıOSMANLI DESENLERİ BERNARDO FARKIYLA SOFRALARA TAŞINIYOR!

Yenilikçi tasarımlarıyla sofralara “farklı tarzlar” ve “ulaşılabilir lüks” kavramını getiren Bernardo; Osmanlı’dan ilham alarak, yepyeni bir koleksiyon çıkardı; Osmanlı Koleksiyonu…

“Rumi” deseni ve “lale formu” kullanılarak tasarlanan Bernardo Osmanlı Koleksiyonu’nunda, tarihten gelen Osmanlı ihtişamını hissettirecek farklı sofra ve servis ürünleri bulunuyor.
Lale Serisi; yüzyıllar boyunca saray bahçelerini ve sultan kaftanlarını süsleyen lale formunda, kırmızı renkli seramik’ten yapılmış ürünlerden oluşuyor. Dönem hissini vermesi için eskitme tekniğiyle boyanan ürünlerin arasında çay saatlerinde ya da özel ikramlarda kullanılabilecek lale formundaki şık servisler göze çarpıyor.

Rumi Serisi; Anadolu’nun bin yıllık kültürünü yansıtan Rumi deseni ile hazırlanmış ürünlerin arasında; cam kadehlerden, sahanlara, porselen fincanlardan, masa örtülerine kadar ince el işçiliği ile hazırlanmış butik ürünler, görsel bir şölen yaratıyor.

Bernardo Osmanlı Koleksiyonu içinde yer alan tüm ürünler tek tek el işçiliği ve tamamen organik materyallerle üretiliyor. Üretim sürecinde kullanılan doğal teknikler sayesinde, gıdaları Bernardo Osmanlı serisi ürünleri ile servis edebiliyorsunuz.

Bernardo Osmanlı Serisi ürünlerini www.bernardo.com.tr web sitesinden ve Bernardo facebook hesabından inceleyebilirsiniz.

  Akvaryum balıkları için doğal yemYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir