Anasayfa / Şirket Haberleri / Beymen “Shu” Mağaza Konsepti

Beymen “Shu” Mağaza KonseptiBeymen’den yeni bir mağazacılık konsepti
Beymen, “Shu” adını verdiği farklı bir mağaza konseptini ilk kez İzmirlilerle buluşturdu

Dünyaca ünlü markaların ayakkabı ve çanta koleksiyonlarının sunulduğu ilk Beymen Shu mağazası, İzmir Alsancak’ta hizmete girdi.
Beymen Genel Müdürü Elif Çapçı konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Beymen Shu, 2011 yılı strateji planlarımız içinde yer alan bir projemizdi. Beymen Shu, daha küçük metrekarelerde, Beymen olarak en güçlü olduğumuz kategorilerden biri olan ayakkabı ve çanta ürün gruplarımız için kurguladığımız yepyeni bir mağazacılık konsepti. Beymen’in en güçlü olduğu noktaların başında satın alma hacmi ve marka karması geliyor. Beymen Shu’da müşterilerimize aradığı tüm markaları, Beymen’in seçkisiyle bir arada sunuyoruz. İlk mağazamızın açıldığı izmir’de çok yoğun bir ilgiyle karşılaştık. 2 haftada çok önemli bir satış adedine şimdiden ulaştık. Bu da yeni konseptimizin ne kadar doğru bir perakendecilik uygulaması olduğunu gösteriyor. 2012 yılı sonuna kadar toplamda 5 adet Beymen Shu mağazasını açmış olmayı planlıyoruz.” dedi.

Beymen, “Shu” adını verdiği farklı bir mağaza konseptini ilk kez İzmirlilerle buluşturdu

  Mado dondurma keçi etinden sucuk üretimine başladıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Doğru finans yönetimi eşittir başarı

BEMA İnşaat, Emlak Konut, TOKİ ve Kiptaş ile yürüttüğü projelerle adını duyurdu. Yönetim Kurulu Üyesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir