Anasayfa / Emlak Haberleri / Bilkent Center Alışveriş Merkezi, Ankara’da ilkleri yaşatan bir AVM oldu

Bilkent Center Alışveriş Merkezi, Ankara’da ilkleri yaşatan bir AVM olduAnkara’da ilklerin altına imza attı

Alışverişin kültür, sanat ve eğlenceyle birleştiği modern bir yaşam merkezi olarak konumlanan Bilkent Center Alışveriş Merkezi, Ankara’da ilkleri yaşatan bir AVM oldu. Haftada 200 bin kişi tarafından ziyaret edilen Bilkent Center, her yaştan Ankaralıya hitap ediyor.

Bilkent Çenter Alışveriş Merkezi, Tepe Emlak ve Metro AG işbirliği ile 1998 yılında Ankara’da açıldı. 99 bin 751 m2 üzerinde faaliyet gösteren alışveriş merkezi, açıldığı günden bu yana kalite standardım hep yüksek tutarak Ankara’da ilkleri yaşatan bir AVM oldu.

Modem bir alışveriş ve eğlence merkezi olan Bilkent Center, içerisinde faaliyet gösteren farklı sektörlerden çeşitli markalar ile ziyaretçilerine hizmet veriyor. Örneğin uluslararası dev hipermarket markası Real’in ilk şubesi Bilkent Center’da açıldı. Bu sayede AnkaralIlar gıdadan, elektroniğe, giyimden ev eşyasma kadar çok geniş ürün yelpazesini bir arada bulabilecekleri gerçek anlamda ilk hipermarketle Bilkent Center’da tanışmış oldular.

Sanatın yanında
Bilkent Çenter, alışverişin kültür, sanat ve eğlenceyle birleştiği modern bir yaşam merkezi olarak konumlanmış durumda. Dünyaca ünlü ve Türkiye’nin önde giden markaları, Bilkent Centerda kültür ve sanatla elele hayat buluyor. Sanat Sokağı’nda sürekli yenilenen sergileri, “Sizin İçin Sanat” projesiyle yüzlerce sanatçının eserini konuklarla buluşturuyor. Geniş bir alana yayılan sergi alanı, büyük sanatçılara ev sahipliği yapan sergi salonları ve müzayedeleriyle de Ankaralı sanatseverleri bir araya getiriyor.

HAFTALIK ZİYARETÇİ 200 BİN

Yine Ankara’nın ilk Yapı Market’i olan Praktiker Bilkent’te açıldı. Türkiye’nin en önemli mobilya üreticilerinden Tepe Mobilya’nın perakende markası Tepe Home’un, Ankaralılar’a mobilya ve ev aksesuarları ile ilgili tüm seçenekleri bir arada sunduğu en büyük ve prestijli mağazası Bilkent Center’da bulunuyor.

İngiliz perakende markası Marks & Spencer da yine Ankara’daki ilk mağazasını Bilkent Center’da açtı. Mağaza, farklı mağaza konsepti ve koleksiyonlarıyla Ankaralılar’m giyim alışkanlıklarını değiştirdi.

  Orta ve Üst Segmente Hitap Eden Konut Projeleri Artıyor

Bilkent Center, Real, Praktiker, Tepe Home, Marks & Spencer, Prestige Sinemaları, TeknoSA gibi dünyaca ünlü markalarm yarımda misafirlerine sunduğu konforlu sinema salonları ve sanat sokağı ile ayrıcalıklı modem bir yaşam merkezi olarak dikkat çekiyor.

Haftada ortalama 200 bin kişi tarafından ziyaret edilen Bilkent Center, her yaştan, yaşamın her noktasından Ankaralı’ya güzel vakit geçirmenin ötesinde her türlü konforu da sunar. Küçük konukları eğlendiren oyun parkı, Türkiye bir ilk olan çocuk Sanat Galerisi, anne babaları soluklandıran restoranları, geniş otoparkı ve engelli konuklarmı rahatlatan yürüme bantlarıyla engelsiz AVM kimliğinden ödün vermeden hizmet vermeyi sürdürüyor.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Emlakçı karmaşasına teknolojik çözüm

Emlak hizmetleri Türkiye’de standardının artması gereken alanlardan biri. Teknoloji ve online çözümler L bunu hızlandırabilir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir