Anasayfa / Kariyer ve İş / Bim Personel Alımı 2012

Bim Personel Alımı 2012Bim Personel Alımı 2012

Bim personel alımı 2012 konusu, temel gıda ve tüketim malzemeleri sektöründe çalışmak isteyen takipçilerimizi ilgilendirmektedir. Bim 2011 yılında pek çok işsiz vatandaşımıza iş imkanı sunmuştur. 1995 yılında faaliyetlerine başlayan Bim, kurulduğu günden bugüne büyüyerek hizmet vermeye devam etmektedir.
Bim’ in 2012 yılı personel alımıyla ilgili ilanları gelecek günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde bu sektörde çalışmak ve Bim bünyesinde çalışan bir eleman olmak istiyorsanız, sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara iş başvurularınızı yapabilirsiniz.
Bim insan kaynakları alacağı personelleri seçerken bazı kriterlere önem vermektedir. Bim’ in resmi sitesinden aradığı kriterler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bim’ de kariyer yapmak isteyen takipçilerimiz kurumun websitesinden iş başvurularını yapabilirler. Sitede bulunan açık pozisyonları takip ederek, kendinize uygun ilanlara başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

  Ofise köpek getirmek stresi azaltıyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir yorum

  1. sinem tüfekçioğlu

    bımde calışmak ıstıyorum en kısa zamanda cvbınızı beklıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir