Anasayfa / Şirket Haberleri / BİMCell’den Sonra A101Cell Geliyor

BİMCell’den Sonra A101Cell Geliyorİndirim market sektöründe BİM’in en sıkı rakibi olarak karşımıza çıkan A101, BİMCell projesinde rakibini yalnız bırakmak istemezken BİM’in GSM sektörüne girdiğini açıkladığı günün akşamı A101Cell için Türk Patent Enstitüsü’ne marka başvurusu gerçekleştirdi.

bimcell-A101Cell
BİMcell için Avea ile gelir paylaşım esası üzerinde anlaştırma gerçekleştiren BİM’in, Avea altyapısı ile hizmet verecek olması GSM sektöründeki dengeler üzerinde de etkili olacak. Türkiye genelinde 3 bin 500 noktada hizmet veren BİM aslında GSM sektörüne girmeden önce iPhone satışı gerçekleştirerek kullanıcılarının nabzını yoklarken, günde 2.5 milyon kişinin ziyaret ettiği mağazalarında oldukça güzel bir reklam stratejisi oluşturacak.

50 ilde yer alan 3 bini aşkın mağazasıyla birlikte günde 400 bini aşkın kişinin ziyaret ettiği A101 mağazaları da A100Cell projesi için büyük bir avantaj olarak karşımıza çıkarken, A101’in alt yapısını Turkcell, Avea veya Vodafone operatörlerinden hangisinin sağlayacağı ise henüz bilinmiyor.

  Migros Yatırımcısına 2013 Yılında da KazandıracakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir