Kariyer ve İş

Bimeks Eleman Alımı 2013

Bimeks personel alımı 2013, teknolojiyi yakından takip eden ve bu sektörde faaliyet gösteren bir firmada çalışmak isteyen takipçilerimizi ilgilendirmektedir. Bimeks 2012 yılında bünyesinde bir çok alana eleman alımı yapmıştır. Bu sayede de işsiz vatandaşlarımıza iş imkanı sunmuştur. Bimeks, 1990 yılında kurulmuştur. O günden beri de büyüyerek faaliyetlerine devam eden Bimeks, Türkiye’ nin öncü ve lider firmaları arasında yerini almıştır.

Perakende sektöründe, her ne kadar satış danışmanı pozisyonunun kolay doldurulduğu düşünülse de sektör lokasyon açısından zaman zaman nitelikli personel bulmakta sıkıntı yaşıyor.Bimeks geçen yıl ard arda açtığı teknoloji mağaza zincirlerine yenilerini eklemeye devam ediyor. 2012 yılında 69 mağazaya ulaşan Bimeks, 2013 yılına hızlı bir başlangıç yapıyor.

İstanbul’da açacağı 14. mağazasıyla Bimeks bir yandan doğu yatırımlarını sürdürürken bir yandan da metropolün ihtiyaç duyduğu konumlarda mağaza açılışlarını gerçekleştiriyor.
Bimeks’ in 2013 yılı personel alımıyla ilgili ilanları önümüzdeki günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde bu sektörde çalışmak ve bu firmanın bir personeli olmak istiyorsanız, sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı yapabilirsiniz.

Bimeks personelleri insan kaynakları politikasına göre seçmektedir. Başvuruda bulunan adaylar arasından şartlara en uygun olanları, kadrosuna katmaktadır. Bimeks’ e iş başvurusu yapmak için kurumun resmi websitesinde bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Sitede bulunan iş ilanları sayfasından, açık pozisyonları takip ederek, size uygun olanlara da başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu