Anasayfa / Şirket Haberleri / Bimeks Ordu’nun Fatsa İlçesinde 58. Mağazasını Açtı

Bimeks Ordu’nun Fatsa İlçesinde 58. Mağazasını Açtı

Fatsa Kaymakamı Bekir Atmaca, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Fatsa Ticaret Odası Başkanı Tayfun Karataş katılımıyla gerçekleştirilen açılış töreni sonrası, sabahın erken saatlerinde mağaza önünde uzun kuyruklar oluşturan vatandaşlar alışverişe başlamaları için sırayla içeri alındı. Her geçen gün daha da büyüyen Bimeks, teknoloji perakendeciliği sektörünün ulusal gücü olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Açılışlarına aralıksız devam eden teknoloji perakendeciliği sektörünün öncü kuruluşu Bimeks, şimdi de Ordu’nun güzel ilçesi Fatsa’ya şube açtı. Fatsa’da 23. Franchise şubesini açan olan Bimeks, bulunduğu il sayısını da 38’e çıkarttı.

Fatsa’dan önce son mağazasını İstanbul Buyaka AVM’de açan Bimeks vatandaşların yoğun ilgisiyle büyümeye devam ediyor. Anadolu’da hızla yaygınlaşan Bimeks’in mağazalarına bir yenisi daha eklendi. 290 metrekarede hizmet verecek olan Fatsa Bimeks mağazası çok avantajlı kampanyalarıyla, 7 Nisan Cumartesi Günü, Dumlupınar Mahallesi, Sahil caddesi, No: 233 (Askerlik Şubesi Yanı) Ordu Fatsa adresinde, saat: 09.00’da Kaymakamı Bekir Atmaca, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Fatsa Ticaret Odası Başkanı Tayfun Karataş, Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar ve Franchise iş ortağı Köy Otomotiv’in sahibi Yılmaz Karataş, Hüseyin Karataş’ın katılımıyla açıldı.Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar açılışa özel yaptığı konuşmada; “Karadenizin önemli şehirlerinden olan Ordu ilimizde 58.mağazamızın açılışını gerçekleştiriyor olmaktan son derece memnunuz. Artık Ordulularda teknoloji alışverişlerinde iyi fiyat garantisinden ve güler yüzlü hizmetten yararlanabilecekler. Bimeks tüm yurda bu avantajlı hizmeti götürebilmek adına canla başla çalışıyor. Türkiye’nin Halka açık tek teknoloji perakendecisi olarak kendine özgü stok riski taşımayan franchise sistemi ile büyüme hızımıza hız katmaya, yeni projeler, yeni mağazalar ile yeni istihdamlar sağlamaya devam edeceğiz.”

Sektöründe pek çok ilki başarmış Bimeks, her alışverişinizde bedava uçuş mili kazanacağınız tek perakende noktası. Açılışı yapılan Fatsa Bimeks mağazasında bilgisayardan cep telefonuna, fotoğraf makinesinden mp3 player’a, televizyondan oyun konsoluna, küçük ev aletlerinden beyaz eşyaya binlerce ürün Fatsalıların beğenisine sunuldu.

Fatsa ve çevresine, kaliteli, avantajlı teknolojiyi götüren Bimeks mağazası açılışına özel indirimler uygulandı. İndirimli bazı ürünler ise şöyle; HP Mini Netbook 837 TL yerine 399 TL, Nokia 5228 cep telefonu 449 TL yerine 299 TL, 42 inç LG LED TV 2699 TL yerine 1849 TL, Altus Bulaşık Makinesi 699 TL yerine 479 TL, Nikon Digital Camera 329 TL yerine 169 TL’ye satıldı.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir