Anasayfa / Şirket Haberleri / Biomedikal Bioser Markasıyla Bitkisel Özlü Ürünler Üretiyor

Biomedikal Bioser Markasıyla Bitkisel Özlü Ürünler Üretiyor

Biomedikal, geleneksel tıbbın bilgi birikimi ve tecrübeleri ile Avrupa normlarında sağlıklı ürünler üretmek amacı “Sağlık herkesin hakkı” anlayışı ile yüksek standartlı kaliteli hizmet vererek insan sağlığı konusunda bilinçlenmeyi sağlamak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak amacıyla kurulmuştur.

Sağlıklı bir yaşam için kaliteli, ilkeli, dürüst, uzman kadrosuyla farkı farkettiren hizmet anlayışıyla hareket eden Biomedikal her şeyden önce insana ve insan sağlığına değer veren, müşteri haklarına saygılı daima yeni proje ve ürünler üreten, ürettiğinin yeterliliğine inanmayıp en iyisi için sürekli çalışan, kendisini sistemli olarak eğiten, yeniliğe açık uzman kadrosu ile “Farkımız anlayışımız” diyen bir kuruluştur.

“Kendinize Sağlık Hediye Edin” sloganı çerçevesinde daima en iyiye ulaşmak için kendini sürekli yenileyen ve geliştiren Biomedikal insan sağlığı konusunda uluslararası imkanları seferber etmektedir.Yaşam kalitesini artırmak ve insan sağlığını iyileştirmeye yönelik, yüksek kalite doğal bitkisel genel sağlık ürünlerini tüm dünyaya tedarik etme konusunda uzman olan Biomedikal’in doğal bitkisel ürün yelpazesinde çok çeşitli ürün bulunmaktadır. Özlerden bitkisel ve doğal maddelerden hazırlanan Biomedikal sağlık ürünleri etkinliği açısından sıkı bir şekilde test edilmekte, Asya, Avrupa ve ABD’deki FDA onaylı HELAL ve HACCP sertifikalarına sahiptir. Ürünlerin tamamı doğal ve anti alerjiktir. Tarım Bakanlığının gıda kodeksine uygun olarak son teknolojik laboratuarlarda üstün kalite malzemeler kullanılarak üretilmektedir.

Geleneksel Tıp’ın bilgi birikimi ve tecrübeleri ile Avrupa normlarında sağlıklı ürünler üreten BIOMEDIKAL,
“Sağlık herkesin hakkı” anlayışıyla sağlık konusunda bilinçlenmeyi sağlarken; yüksek standartlı, kaliteli hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir.

BIOSER / Ekolojik krem ve şampuan üretiyor

İstanbul merkezli Biomedikal, Bioser markasıyla bitkisel özlü masaj jeli, Bioxel markasıyla da selülit giderici krem üretiyor. Yüzde 100 bitkisel olduğu belirtilen Bioser masaj jelinde kekik, mentol, biberiye, hardal, lavanta, anason, keten tohumu ve ardıç gibi 22 çeşit bitki özü bulunuyor. Ağrı durumlarında, yorgunluk anlarında ve masaj gerektiren durumlarda kullanılan bu ürün önümüzdeki birkaç hafta içinde satışa sunulacak.

Biomedikal Yönetim Kurulu Başkanı Emre Ünal, “Selülit için özel bir organik krem geliştirdik. Bunun dışında Ar-Ge çalışmalarını tamamlamak üzere olduğumuz baş ağrısını geçiren şampuan ve diş eti ağrısını gideren organik kremlerimiz var.

Bu ürünler dünyada ilk olacak” diyor.

Telefon: 0216 202 10 90
Web: biomedikal.com.tr
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir