Anasayfa / Kariyer ve İş / Bir aile şirketi nasıl yönetilmeli?

Bir aile şirketi nasıl yönetilmeli?Yönetim danışmanı David Bork İstanbulda

Deneyimleri ve önerileri, dünyanın en büyük aile şirketleri tarafından dikkatle izlenen yönetim danışmanı David Bork, ikinci workshop’unu düzenlemek üzere yeniden İstanbul’da geliyor. Bizz Consulting tarafmdan 19 Kasım 2012’de düzenlenecek ve tam gün sürecek eğitim programında Hüsnü Ozyeğin’in yanı sıra Sinpaş’ın patronu Avni Çelik ve Naksan’ın başkanı Cahit Nakiboğlu deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak.

Dünyanın önde gelen aile şirketleri danışmanlarından olan David Bork, 19 Kasım 2012’de, İstanbul’da ikinci workshop’ını düzenleyecek. Türkiye’de Koç Holding ve Eczacıbaşı Holding gibi kuaımlarda değişim danışmanlığı veren Bork, Bizz Consulting tarafından gerçekleştirilecek eğitim programında, aile şirketi sahipleri ile bireylerine, yeni dönemde başarının yollarını anlatacak.

Yazdığı kitaplar ve dünyanın önde gelen şirketlerine yaptığı danışmanlıkla adından söz ettiren Bork’ün programı tam gün sürecek. Workshop’a daha önce benzeri programlara katılmayan David Bork’un workshop’mda, Fiba Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin de oğlu Murat Özyeğin ile birlikte deneyimlerini anlatacak.
ÖZYEĞİN’İN DENEYİMLERİ

Oğlu Murat Özyeğin’in kariyer planına üniversite döneminden itibaren katkıda bulunan Özyeğin, aile şirketi stratejilerini, yaşadıklan zorluk ve bunları nasıl aştıklannı katılımcılarla paylaşacak. Hüsnü Özyeğin, oğlunu daha 13 yaşında Harvard’a götürüp eğitim hedefi koymasından, iş hayatına dahil olmasından yeni döneme kadar geçen bütün kritik süreçleri anlatacak.

Bork’un bu önemli workshop’ına Özyeğin Ailesi’nin yanı sıra şu isimler katılacak:

■ Sinpaş Grubu’nun kurucusu Avni Çelik, yaklaşık 100 kişiye sahip ailesini nasıl yönettiğini, hangi kuralları koyduğunu ve yeni kuşağın işe hazırlanmasını anlatacak.

■ Naksan Başkanı Cahit Nakiboğlu, Gaziantepli bir aile olarak kendilerine özgü stratejilerini paylaşacak. Çocukların eğitim hayatından evliliklerine, eşlerin iş hayatına katılmasından iş kurmalanna kadar bütün aşamalardaki stratejilerini paylaşacak.

  Amasya Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı 2012

■ Sabancı Holding’in eski CEO’su Hazım Ellialtı ise uzun yıllannı global şirketlerde geçirmiş bir yönetici olarak programa katılacak. Çokuluslu şirketlerde çalıştıktan sonra aile şirketlerinde CEO ve danışmanlık yapan Hazım El-lialtı’nın konuşmasına ise kariyerinin ikinci bölümü damgasını vuracak.

■ Hazım Kantarcı, Sabancı Holding’in ilk CEO’su idi. Workshop’da bu önemli holdingdeki deneyimlerini ve son yazdığı kitabını paylaşacak.

WORKSHOP SWISSOTEL’DE

David Bork’un bu önemli Workshop’u, Swissotel’de, 19 Kasım 2012’de, 09.00-17.00 arasında gerçekleşecek. Capital ve Ekonomistin de sponsor olduğu eğitime katılmak isteyenler ¡nfo@bizzconsulting.com.tr adrese email atabilir ya da 0537 98124 23 nolu çağrı merkezini arayabilirler.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir