Anasayfa / Ek İş, Ek Gelir / Birelinnesivar Sanal Mağaza Sistemi

Birelinnesivar Sanal Mağaza Sistemi
Birelinnesivar sanal mağaza sistemi ile, hem entegre bir e-ticaret sitesi sahibi oluyorsunuz hem de Birelinnesivar network marketing sistemine dahil oluyorsunuz. Size sadece bir alan adı almak ve mağazada yer alan binlerce ürünü satmak kalıyor. Üstelik sistemi yaydıkça eksra gelir elde ediyorsunuz.

Birelinnesivar sanal mağaza hizmetinden faydalanmak için, Birelinnesivar çok katlı pazarlama sistemine Business üye olarak dahil olmanız gerekiyor. Business üyeliğin bedeli 700 TL + KDV. Peki üye olduğunuzda sizi neler bekliyor?

Öncelikle bir çok kategoride binlerce ürüne sahip bir sanal mağaza sahibi oluyorsunuz. Site kurulumundan, mal tedariğine kadar firma yetkilileri sizin adınıza her şeyi yapıyor. Tabiki bununla bitmiyor.

Alan adınızı alıp siteyi teslim aldığınız zaman, ödeme işlemlerinden, teslimata, muhasebe işlemlerinden, sanal pos kurulumuna kadar firma size destek vermeye devam ediyor. Yani siz sadece ve sadece ürün satışı ile ilgileniyorsunuz. Kalan tüm işleyiş firma tarafından yönetiliyor.

Sitenizden satılan her ürün için bayi fiyatı ile satış fiyatı arasındaki farkı, yani sizin kazancınızın %90’ını şirket size ay sonunda nakit olarak ödüyor. Üstelik Birelinnesivar network marketing sisteminin diğer avantajlarından da faydalanabiliyorsunuz.

Bu avantajlar nedir diye soruyorsanız hemen açıklayalım. Öncelikle 10 katmanlı bir ek gelir sistemine dahil oluyorsunuz. 10. Sıraya kadar sizin ekibinize katılan her Business üyeden, ödedikleri üyelik ücreti baz alınmak kaydıyla ekstra komisyon kazanıyorsunuz.Yani 1. Sıranıza katılan her Business üyeden %20 (140 TL), 2. sıranızdakilerden %10 (70 TL), 3,4 ve 5. sıranızdakilerden %5 (35 TL), 6,7,8,9 ve 10. sıranızdaki üyelerden de %1 kazanıyorsunuz (7 TL).

Ayrıca liderlik seviyenize göre artan, sabit bir prim geliriniz daha mevcut. Söz gelimi Business Yıldız Lider olduğunuzda 500 TL prime hak kazanıyorsunuz ve birinci sıranızdan aldığınız üyelik primi oranı %22’ye yükseliyor.

Ya da Business Elmas Lider olduğunuzda, 3.000 TL liderlik priminin yanısıra birinci sıranızdan aldığınız üyelik primi oranı %30’a yükseliyor. Her yıl şirket tarafından karşılanan yurtiçi ve yurtdışı tatilleri de cabası.

Farkedeceğiniz üzere, Birelinnesivar sanal mağaza sistemi ile hem sıfır risk ve sıfır maliyetle e-ticaret yapabileceğiniz bir sanal mağaza sahibi oluyorsunuz, hem de firmanın size sunmuş olduğu çok katlı pazarlama sisteminin avantajlarından faydalanıyorsunuz. Üstelik tüm bunlar için şirket kurmanıza bile gerek kalmadan.

Bir özelliğe daha değinmekte fayda görüyoruz. Örneğin çok uygun fiyatlı bir ürün buldunuz ve satmak istiyorsunuz. Sistem buna da açık. Bu ürünleri drop shipping veya klasik e-ticaret yöntemi ile sisteme tanımlayıp, tüm sanal mağazalarla eş zamanlı olarak bu ürünleri satabiliyorsunuz. Böylece hem kendi satışlarınız hem de başkalarının satışları üzerinde gelir yaratma şansınız oluyor.

Bir küçük paragrafta, bu sistemin kurucu firması için açalım. Birelinnesivar sistemi, Bursa’da kurulmuş Dijital Yaşam firmasına ait olup, %100 yerli sermaye ile ile işletiliyor. Konu hakkında her sorunuza firma yetkilileri tarafından özenle cevap verildiğinin altını çizelim.


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir