Anasayfa / Kariyer ve İş / Bitlis’te Açılan Doğu Çağrı Merkezi’ne 500 Personel Alınacak

Bitlis’te Açılan Doğu Çağrı Merkezi’ne 500 Personel Alınacak

Plus Telekom Şirketi tarafından Bitlis’te açılan Doğu Çağrı Merkezi’ne, İstanbul şivesiyle konuşan ve diksiyonu düzgün olan 500 yeni personel alınacak.


Plus Telekom Şirketi’nin ortaklarından Ümit Mutludur, düzenlediği basın toplantısında, ikinci alım için gerekli çalışmaları yaptıklarını ve altyapıyı kurduklarını ifade etti. Mutludur, alımları İş-Kur ile birlikte yapacaklarını, İş-Kur’a müracaatların mayıs ayının sonunda gerçekleştirileceğini ve 14 Haziran’da da seçmelere başlanacağını söyledi. İlk personel alımını sadece Bitlis’ten yaptıkları için tepki gördüklerini ifade eden Mutludur, “Şu anda 500 kişi alacağımız için ilçelerden de alım yapacağız. Mevcut yerimiz 500 kişi için yeterli. Fakat yerel yönetim bize eski Best Sigara Fabrikası’nın yerini tahsis etmeye çalışıyor. Burası kentin ekonomisine büyük canlılık katacak.” dedi. Mutludur, müşterilerinin yüzde 70’inin İzmir, İstanbul ve Ankara’dan olduğunu, çağrı merkezine proje veren firmaların da personele diksiyon ve güzel konuşma eğitimlerinin verilmesini şart koştuğunu vurguladı.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

2 Yorumlar

  1. BEN CAGRI MERKEZİNE ALINDIMDA NE DEĞİŞTİşti berbar bir cehenem alınsaydın iyiki alınmamısım derdım şahsen ben hergün lanet okuyarak işe gıdıyorum

  2. ÇAĞRI MERKEZNE BİRİNCİ ALIMDA BAŞVURDMM..FAKAT ALINMADIM..NİYE AMA BEN KONUŞAMAYIMI BİLMİYODUM… YOKSA BİLGİSAYARDAN MI ANLAMIYODUM.BEN YETENEKSİZ DEĞİLDİM Kİ…ALINANLARDAN FARKIM NEYDİ? BENDE DE AYNI SEYLER MEVCUTTU…ÇOKKK HIRSLI BİR İNSANIM..KENDİMİ GELİŞTİREBLRDİM 1 HAFTADA….AMA….. NEYSE Kİ 2.ALIM WAR ONU BEKLİYORUM…. İNŞALLAH ALINCAM.ÇÜNKÜ ÇOKK İHTİYCIM WAR..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir