Anasayfa / Şirket Haberleri / Bluekey, Ülke Distribütörlüğü Verecek

Bluekey, Ülke Distribütörlüğü VerecekBLUEKEY
Ürünleri bu ülkelerde tanınıyor

BluekeyBluekey ürünleri, Türk Cumhuriyetleri’ndeki birçok mağazanın corner’larına girmiş durumda.

Markanın Kazakistan’da ve Azerbaycan’da 2, Türkmenistan, Özbekistan ve Kırgızistan’da ise 1 satış noktası var. Bu ülkelerin birçok şehrinde corner bayilik şeklinde yayılmayı planlayan Bluekey, ülke distribütörlüğü vermeye de sıcak bakıyor.
Bluekey Yönetim Kurulu Başkanı Ali Serül, bulundukları ülkede toptan ve perakende satış ağı bulunan firmalarla görüşebileceklerini belirtiyor. Bluekey mağazası açma konusunda özellikle Azerbaycan’dan teklifler geliyormuş. Bluekey’in mağaza büyüklüğü ortalama 100 metrekare. Mağazanın işlek caddede veya alışveriş merkezinde açılması isteniyor. Bluekey’in de teminat mektubu şartı var. Ali Serül, franchise bedeli olarak 25 bin dolar aldıklarını söylüyor. Yatırım maliyeti ise ülke ve şehre göre değişiyor. Serül, yatırımcıya Bluekey standartlarında bir mağaza açabilmesi için gereken tüm danışmanlık desteğini verdiklerini hatırlatıyor.

  Atlas Halı Kendi Kendini Temizleyen Nano Halı ÜrettiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir