Anasayfa / Turizm ve Tatil / Bodrum Otelleri, Butik Tatil Anlayışı

Bodrum Otelleri, Butik Tatil Anlayışı5 Oda (Türkbükü)

5oda..gif

Müdavimleri, 5 oda da kahvaltı keyfini iyi bilir.

Bodrum Göltürkbükü’n de ki 5 Oda Restoran & Bar, özel beach’i ile müdavim mekanıdır.  Zeminlerinde, antik bej taş, oda içlerinde ise masif ıroko  ağacından dizayn edilmiş mobilyaları, 1. veranda ve 2.veranda kullanım alanları, genel peyzaj alanlarındaki yöresel bitki türlerinden faydalanılan genel imajı ile küçük, samimi, çok özel bir Türkbükü klasiği olan 5 Oda, özlenilen kahvaltı keyfiyle uzun süren sohbetleri meşhurdur. Bodrum da kahvaltının en renkli, geniş yelpazeli adresidir.

5oda.20110913212427.gif

Özenli çalışanları güler yüzlü, misafirlerini en üstün hizmet ve servis anlayışıyla ağırlayan, birebir butik tatil anlayışının gerçek profesyonelleridir. 5 Oda’ya yolunuz düşer de kalma şansınız olursa, sizde müdavimi olacaksınız.

y2.gif

YACTH BUTİK OTEL (FETHİYE)

Fethiye de Bir Butik Otel Klasiği

Odanızın Her Camında Fethiye

Kalite anlayışıyla dört elle ve büyük bir titizlikle bölgeye sarılan Mustafa Argın, Karagözlerin Fethiye turizminin butik otelcilik ve konaklama anlamında hakkettiği değere ulaşabilmesi için eskiyle yeniyi harmanlayarak Ege ve Akdeniz esintileriyle tüm dünya ya sunarken sadece kendi otelleri için değil Karagöz mevkii ve tüm Fethiye’deki yenilikçi ve misafir memnuniyeti odaklı anlayıştaki herkesin yanında olabilmek için büyük bir özen gösteriyor.Nasıl ki Sicilya’nın zeytin ağaçlarında gezmek Venedik’te gondol sefası yapmak o yörelere özgü bir tatsa Türkiye’de de insanlar kendini aramak istiyor. Muğla’nın, Ula’nın evlerini Kırşehir’in taşlarını köy mimarisini Ege Akdeniz’in karakteristik çizgilerini…

yk.gif

Klasik Yacht Hotel
Yatçıların cenneti, salaşlığı sevenlerin kendilerini rahat hissettikleri bir butik anlayışla size ev sahipliği yapıyor. İsterseniz, motor yachtınız veya sailinginiz özel guletinizle Yatch Klasik Hotel’in limanına yanaşıp Pent House başta olmak üzere birbirinden özel odalarında konaklama yapabilir, aynı zamanda hamam sauna masaj imkanlarından faydalanabilir ve güzel bir akşam yemeğiyle Fethiye gecelerine hazırlanabilirsiniz. Otelin ev sahibesi Banu Hanım ve ekibi sizleri otellerinde ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyacaktır.
yb.gif
YACHT BOUTIQUE HOTEL

  Okullar Kapandı Tatil Bölgeleri Doldu Taştı

Ayrıntılar yaşanıldıkça tek tek zihninizi sarıyor ve dünya çapında ün yapmış otellerin kendilerini ön plana çıkardıkları genel ve özel yaşam alanlarının daha sıcak içten bir butik müze edasıyla yaşatıldığı bir atmosfer resepsiyona adım attığınız andan otelden ayrılana dek size eşlik ediyor.

Size özel yaşam alanlarınız şarap mahzeninize varana dek düşünülmüş. Çok şık bir havuz jakuzi ve yöreye ait taşlardan oluşturulmuş antik eşyalarla bütünleştirilmiş dingin bir atmosfer, gündüzleri havuz keyfiniz olurken geceleri ise mum ışığında unutulmaz Fethiye gecelerine dönüşüyor.
Redroom da ise günümüz moderniz mi renk ve canlılıkla bütünleşmiş özel toplantılarınız için bile çalışma mekanları oluşturulmuş. Aynı zamanda fashion şıklığında farklı tasarımlar bir kıyafet şıklığıyla otelin bölümlerine yerleştirilmiş.

Ege mutfağının yöresel kahvaltı lezzetleri doğadan sizlere, Yacht Butik Hotel farkıyla sunuluyor… Yacht Klasik ve Yacht Butik Hotelleri 12 ay boyunca kaliteli ve özel hizmet anlayışıyla Fethiye’de ki durağınız olacaktır.

arsuz.gif

Arsuz Otel (Hatay)

Amanos dağlarının eteğinde, Doğu Akdeniz’in 49 yıldır değişilmeyen konaklama ritüeli…

Sadakat, nostalji, saygı ve sevgi, kısacası en güzeli, Arsuz Otele Kavuşma zamanı… Mistiktir, özleyişi simgeler, nostaljiktir, her bir misafirinin ayrın bir paylaşımını, hatırasını korur, unutturmaz bir şekilde kendisini, kapısından içeri giren herkesi mutlu eder.  Ticari kaygılardan, lüksten şatafattan, belki çok uzak, hatta reklamı bile yok, ama bir şekilde yollar buluşur, mazi canlanır, gelecek aralanır bu otel de. Kadim dost, Hatay’ın gerçek turizm elçisi, Arsuz sevdalısı, Suat Mıstıkoğlu çok ama çok özel bir dosttur. Hep özletir kendisini…
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Turist başına gelir nasıl artırılacak?

Bacasız sanayi olarak adlandırılan turizmde Türkiye Akdeniz bölgesinin en hızlı gelişen, ülkelerinin başında yer alıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir