Anasayfa / Turizm ve Tatil / Bodrum Otelleri

Bodrum Otelleri


Bodrum Otelleri

 • Hapimag Resort Sea Garden
  Bodrum otelleri içerisinde yalnızca yaz tatili değil, aynı zamanda kış tatil yeri olarak da incelemeye değer.
 • Karia Princess
  Bu etkileyici kasabanın ortasında konumlanan Karia Princess, konuklarına bir tatil beldesi otelinin avantajlarını şehirli bir çevre içinde sunmaktadır.
 • Hotel Samara
  Ege Kıyıları’nın doğal uzantısı olarak çevresine ve doğal güzelliklerine sadık kalınmasına özen gösterilerek inşa edilmiştir.
 • Hotel Ambrosia
  Bodrum otel keyfi; güneş, deniz, tarih, kültür ve doğal güzelliğin biraraya geldiği tatil yeri.
 • Seçkin Konaklar
  Seçkin Konaklar Bodrum’un kalbinde, konuklarına oda ve apartlar sunan bir aile işletmesidir. Otel Bodrum’un daha sakin kısmında, marinanın tam karşısındadır.
 • Forever Club
  Bodrum’un dillere destan Barlar sokağına yalnızca 1 km mesafede, ancak gürültüden tamamıyla uzak olan Forever Club, mükemmel bir tatil için her türlü imkanı size sunmayı vadediyor.
 • Antique Theatre Hotel
  Tatil yeri seçerken küçük bir otelde profesyonel ve kişiselleştirilmiş hizmet arayanlar için.
 • El Vino Hotel
  Bodrum Kalesi’ni kuş bakışı izlerken, kentin tüm heyecanını, enerjisini ve kültürel çeşitliliğini hissedebileceğiniz bir tatil mekanı.
 • Kıvanç Hotel
  Bodrum otel seçenekleri arasında Yalıkavak kent merkezine yalnızca 500 metre uzaklıkta tatil yeri. Bodrum gibi bir tatil cenneti için oldukça güzel bir konum.
 • Hotel Bitez Han
  Otantik Bodrum tarzında inşa edilmiş olan Bitez Han oteli, Bodrum otelleri arasında denize sıfır konumu, geniş kum plajı, 4500 metre kare çim bahçesi ve eşsiz manzarasıyla son derece keyifli ve huzur verici bir atmosfere sahiptir. Tatil gezi arayanlar için.


Homeros’un yazılarında geçen, geçmişi çağlar öncesine uzanan Bodrum (antik adıyla Halikarnassos) tatil için de en az tarihi kadar çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Türkiye’deki tatil yerleri içerisinde eninde sonunda deneyeceğiniz yerlerden birisi olan Bodrum tatil mekanları arasında sizi en çok eğlendireceklerden bir tanesi. Yaz tatili için olmazsa olmazlar olan güneş, deniz ve kumun yanısıra; Bodrum otelleri, eğlence mekanları, gece hayatı fırsatları ile eşsiz bir tatil yaşamanız için en iyi fırsatlardan biri. Bodrum tatil olanakları gördüğü yoğun ilgiye paralel olarak, pek çok gelir grubundan insanları ağırlamaya elverişli değişik özelliklerde otellerden ve konaklama tesislerinden oluşmaktadır.

Bodrum otelleri ile sizi ağırlamaya, Bodrum kiralık araba (rent a car) şirketleri ile sizi gezdirmeye, Bodrum emlak ofisleri ile size Bodrum’daki yaşayacaklarınızı bir ömre taşımaya yardım etmeye, Bodrum tatil yerleri ile size günlük strestlerden arınmanız için hizmet etmeye hazır.

Bodrum tatil cennetinde ilginizi çekebilecek başlıca eserler ya da bölgeler şunlardır: Antik Tiyatro, Kaya Mezarları, Myndos Kapısı, Çıfıt Kale (Aspat), Antik Kentler: Myndos (Gümüşlük), Termena (Akçaalan) Telmisos (Gürece), Kadıyanda (Aşağıgöl), Theangela (Etrin) Yarımada, Stratonikeia, Lagina, Sedir Adeun (Kedreae), Sarnıçlar, Bodrum Kalesi (Saint Petrum), Mustafa Paşa Cami, Tepecik Cami, Adliye Cami; Güvercinlik, Torba, Gölköy, Gündoğan, Yalıkavak, Gümüşlük, Kadıkalesi, Turgutreis, Akyarlar, Bağla, Aspat, Ortakent, Bitez, Karaada, Ada Boğazı (Akvaryum) plajları.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir