Anasayfa / Kariyer ve İş / Borusan Personel Alımı 2012

Borusan Personel Alımı 2012Borusan Personel Alımı 2012, Borusan Eleman Alımı 2012, Borusan İş İlanı 2012, Borusan İş İlanları 2012, Borusan İş Başvurusu 2012

Borusan personel alımı 2012, Türkiye’nin önde gelen firmalarında kariyer hedefleri olan takipçilerimizi yakından ilgilendirmektedir. Borusan 2011 yılında pek çok eleman alımı yapmış ve işsiz vatandaşımıza iş imkanı sunmuştur. 1944 yılında kurulan ve o günden bu yana hizmetlerine büyüyerek devam eden Borusan holding, çelik, distribütörlük, lojistik, enerji ve telekomünikasyon gibi ana iş kollarında faaliyet göstermektedir.
Borusan’ ın 2012 personel alımıyla ilgili ilanları önümüzdeki günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde bu sektörde çalışmak istiyorsanız ve firmanın bir personeli olmak istiyorsanız sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı yapabilirsiniz.

Borusan insan kaynakları kadrosuna katacağı personelleri yönetmeliğindeki şartlara göre seçmektedir. borusan insan kaynakları politikası, işe alım süreci, başvuru şartları gibi detaylar hakkında bilgi sahibi olmak için, kurumun websitesini ziyaret edebilirsiniz. Borusan’ a iş başvurusu yapmak için, kurumun resmi sitesinde bulunan kariyer bölümünde yer alan başvuru formunu doldurabilirsiniz. Sitede yayınlanan açık pozisyonları da inceleyerek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

  Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Memur AlacakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Konferanslara Katılarak Parlak Bir CV Yazmak

Parlak ve ilgi çekici bir CV yazmak. Orijinalinin simülasyonu olan Model Birleşmiş Milletler (MUN) konferansları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir