Anasayfa / Kariyer ve İş / Bosch İşçi Alımı 2012

Bosch İşçi Alımı 2012

Bosch İşçi Alımı 2012

Bosch işçi alımı 2012 konusu, teknoloji ve hizmetler alanında çalışmak isteyen takipçilerimizi ilgilendirmektedir. Bosch 2011 yılında yaptığı pek çok eleman alımıyla işsiz vatandaşlarımıza iş umudu olmuştur. Bosch, sektöründe dünyanın önde gelen firmalarındandır. Türkiye’ deki faaliyetine 1910 yılında başlamış ve o günden bu yana büyüyerek hizmet vermeye devam etmektedir.Bosch’ un 2012 yılı işçi alımıyla ilgili ilanları gelecek günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde Bosch Grubu bünyesinde çalışan bir personel olmak, bu alanda kariyer yapmak istiyorsanız, sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı yapabilirsiniz.

Bosch insan kaynakları alacağı personelleri yönetmeliğindeki şartlara göre seçmektedir. Bosch hem öğrencilere staj imkanı, hem yeni mezun ve deneyimlilere iş imkanı sunmaktadır. Bosch’ a iş başvurusu yapmak için kurumun resmi websitesini ziyaret ederek, bir özgeçmiş oluşturmanız gerekmektedir. Ayrıca sitede açık pozisyonlarda yer almaktadır. İnceleyerek başvurularınızı yapabilirsiniz.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir