Anasayfa / Kariyer ve İş / Boyner Personel Alımı 2012

Boyner Personel Alımı 2012

Boyner Personel Alımı 2012

Boyner personel alımı 2012 konusu, mağazacılık sektöründe çalışmak isteyen takipçilerimizi ilgilendirmektedir. Boyner 2011 yılında 300 civarında eleman alımı yapmıştır. Yaptığı alımlarla işsiz vatandaşlarımıza iş imkanı sunan Boyner, 1981 yılında faaliyetine başlamış ve o günden bu yana büyüyerek hizmet vermeye devam etmektedirBoyner’ in 2012 yılı personel alımıyla ilgili ilanları önümüzdeki günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde Boyner gibi sektörünün önemli isimlerinden birinde çalışmak, bu firmanın personeli olmak istiyorsanız, sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı yapabilirsiniz.

Boyner insan kaynakları alacağı personelleri seçerken; dinamik, çalışkan, eğitimli, güleryüzlü ve takım çalışmasına yatkın bireyler olmalarına önem vermektedir. Boyner başvuruda bulunan adayları öncelikle ön değerlendirmeden geçirmektedir. Sonrasında görüşme davet etmektedir. Boyner’ e iş başvurusu yapmak için resmi websitesinde bulunan kariyer bölümüne girerek, özgeçmiş oluşturabilirsiniz. Açık pozisyonları takip ederek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir