Anasayfa / Kariyer ve İş / Bozüyük Belediyesi Eski Hükümlü Alımı

Bozüyük Belediyesi Eski Hükümlü Alımı

Bozüyük Belediyesi eski hükümlü alımı yapmaktadır. Sıhhi tesisatçı almak için ilan yayınlamıştır. Bozüyük ve çevresinde ikamet eden vatandaşlarımızı ilgilendiren bu ilanla ilgili genel bilgiler ve başvuru şartları aşağıda yer almaktadır. İlanı inceleyerek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bozüyük Belediye Başkanlığı
Son Başvuru Tarihi : 23 Mayıs 2011
Yayınlanma Tarihi : 12 Mayıs 2011

Genel Şartlar ve Notlar

Talebe Başvuracak Adayların Dikkatine;
-Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.
-Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.
-Kuraya tabi taleplerde kuranın hangi gün, saat ve adreste çekileceği belirtilecektir.
-Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.
-Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde (Maden Kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.
-Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.-Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.
-İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.
-Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir.
-Kamu Kurum kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Noter Kura Yeri : Bozüyük Belediyesi Kültür Merkezi
Kura Tarihi : 27.05.2011
Noter Kura Saati : 15:00-16:00

Meslek Bilgileri
Meslek: Sıhhi Tesisatçı
Öğrenme Türü: Kurstan

Öğrenim Bilgileri
En Az / En Fazla Öğrenim Seviyesi: İlköğretim

Çalışma Adresi Bilgisi
Yer : Yurt içi

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :Bilecik Merkez, Bozüyük, Gölpazarı, Osmaneli, Pazaryeri, Söğüt, Yenipazar/Bilecik, İnhisar

Diğer Bilgiler
İşveren Türü: Kamu
Toplam Açık İş Sayısı: 1
İş Sözleşmesi Tipi: Belirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma Şekli: Tam Süreli
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir