Anasayfa / Girişimcilik Haberleri / Bozüyük Tso‘dan Girişimcilik Eğitimi

Bozüyük Tso‘dan Girişimcilik EğitimiBilecik‘in Bozüyük ilçesinde, Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) ve KOSGEB iş birliğiyle uygulamalı girişimcilik kursu düzenlendi.
Kursa müracaat eden 70 kursiyer yazılı test ve sözlü mülakat elemelerine tabi tutuldu ve elemelerde planlanan iş fikirleri, iş fikirlerinin uygulanabilirliği, farklılığı, KOSGEB‘in destekleyip desteklemediği gibi kriterler değerlendirildi. 18 Haziran‘da sona erecek eğitimde başarılı olan girişimci adaylarına KOSGEB tarafından sertifika verilecek. Adaylar, KOSGEB‘e yapacakları başvuru sonucunda projelerinin uygulanması sırasında 27 bin lira karşılıksız hibe desteği almaya hak kazanacak. Kursa katılan 30 kursiyere Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Nurullah Uçkun tarafından 60 saatlik eğitim verilecek.

  Bionluk.com girişimi 500 bin TL’lik melek yatırım aldıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Start up’lar İçin Yatırımcılar Kritik Önemde

Start up’lar için yatırımcılar’ın kritik önemi. Ancak bu önem, sadece fınansal yatırımdan kaynaklanmıyor. Yatırımcının vizyonu, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir