Anasayfa / Şirket Haberleri / BP Türkiye’deki varlığını yeni istasyonlar açarak genişletmek istiyor

BP Türkiye’deki varlığını yeni istasyonlar açarak genişletmek istiyor1912 yılından beri Türkiye’de faaliyet gösteren dünyanın önde gelen akaryakıt şirketlerinden BP’nin yaklaşık 630 akaryakıt, 130 BP otogaz, 70 Petgaz ve Ocakgaz markası altında istasyonu bulunuyor. Önümüzdeki yıllarda gelişen pazar Türkiye’deki varlığını yeni istasyonlar açarak genişletmek istiyor.

Şirketin pazara sunduğu yeni ‘Ultimate’ benzin ve dizel yakıtların tanıtımında konuşan BP Türkiye Akaryakıt Ülke Müdürü Richard Harding, Türkiye gibi büyüyen bir pazarda yatırımlara devam edeceklerini kaydetti. Yeni ürünlerini Türkiye’de büyüme adına önemli bir adım olarak gören Harding, “Ek istasyonlarla önümüzdeki yıllarda mevcudiyetimizi genişleteceğiz.” dedi. Yeni ürünlerinin bugüne kadar yaptıkları en iyi yakıt olduğunun altını çizen üst yönetici, bu ürünlerin araçların motor ömrünü uzattığını bildirdi.
Akaryakıt piyasasındaki son düzenlemeler ile de görüş bildiren Genel Müdür, “Rekabet ne getirecek bilemiyoruz. Ancak biz büyümeye ve gelişmeye devam edeceğiz. Son düzenlemeler farklı rekabetçi bir ortam oluşturdu. BP olarak bu süreci başarıyla geçtik. İstasyon sayımızı muhafaza ettik.” şeklinde konuştu. Kendi yakıtlarına güvendiklerini dile getiren Richard Harding, garanti uygulaması yapmayacaklarını, sorun yaşanması durumunda müşterilere destek olacaklarını kaydetti.

BP Akaryakıt Ürün Standartlar Müdürü Simge Ergun Camgözoğlu, Ultimate’in sıradan yakıtlara kıyasla beş katına kadar daha fazla motor temizleme gücüne sahip olduğunu ifade etti. “Motor bir aracın kalbidir, sağlıklı olduğunda araç daha iyi performans gösterir. Yeni yakıtlar aslında motora sağlık hizmeti sunuyor. Özel olarak formüle edilen yeni yakıtlar motoru temizliyor, koruyor, ekonomi sağlıyor ve performansını artırıyor, emisyonu da azaltıyor.” diyen Camgözoğlu, yeni ürünlerde yeni fiyat uygulaması olmayacağını söyledi.

  Gönül Davet düğün, davet ve balo salonları firmasıdırYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir