Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / Breather uygulaması ile kiralama yapmak çok kolay

Breather uygulaması ile kiralama yapmak çok kolayPodtime ile birlikte Birleşik krallıkta ki insanların kendilerine şekerleme yapmak için uygun yerleri nasıl bulduğunu görmüştük. Şimdi Breather da bunun benzerini Amerika Birleşik Devletleri’nde meydana getiriyor. Kullanıcılarına yakınlarında ki kısa süre için kiralamaya müsait, çalışmak ya da dinlenmek için kullanılabilir olanmekanları gösteriyor.

breather
Breather uygulaması kullanıcılara yakınlarında ki boş ve kiralamaya uygun 30 dakika ile bir gün arası müsait durumda olan yerleri gösteriyor. Uygulama tam olarak doğru veri transferi sağlayabilmek için NFC teknolojilerinden faydalanıyor, sizler de kiralamak istediğiniz yerleri akıllı telefonlarınızla ödeme yaptıktan sonra kiralayabiliyorsunuz. Ardından cihaz size oranın açılması için gerekli olan izinleri sağlıyor. Mekanlar genellikle gürültüden uzak yerlerde bulunuyor ve içerisinde wifi ve telefon hatları, konforlu sandalye ve masalar bulunduruyor. Mekanların geneli birçok alan için kullanıma elverişlidir, telefon görüşmeleri düzenlemek, şekerleme yapmak, buluşma ayarlamak, yoga yapmak veya kitap okumak…

Video içerisinde çok daha fazla örneği ve sizlere sunabileceklerini kısaca anlatacaktır;

Breather uygulaması şuanda beta aşamasında, çok yakında da Amerika Birleşik Devletleri üzerinde hizmet verecek, sizin şehrinizde de olmasını istemez misiniz?

Ürüne ait website: www.breather.com

kaynak : www.myfikirler.com

  Türk Malı DNA Çipleri GeliştirildiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir