Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Bulaşıcı Billboard Reklamı

Bulaşıcı Billboard ReklamıSteven Soderbergh’in filmi “Contagion”ı (Bulaşıcı) tanıtmak için Warner Bros. bu sefer sadece reklamcıların değil mikrobiyolog ve immunologların (bağışıklık uzmanları) tasarladığı bir billboard hazırlamış. Bu billboardun içinde büyüyen canlı bakteriler bulunuyor.

Özellikle çabuk büyüyen bakterilerle dolu billboard Toronto’da terkedilimiş bir vitrine yerleştirilmiş. 28 Ağustos’ta bilim insanları penisilin ve küfün de dahil olduğu pek çok bakteriyle dolu bir sistem hazırladılar. Özellikle çabuk büyüyen bakterileri seçen bilim insanları, billboardu öyle bir tasarlamışlarki bakteriler büyüdüğünde filmin adı ortaya çıkıyor. Billboardun bakterilerin yayılmasıyla değişin görüntüsü hem çok dikkat çekici hem de etkileyici.
Bu billboard’u sürdürülebilir ve doğal malzemeler kullanmak konusunda uzmanlaşmış olan CURB Media hazırlamış.

  Niçin Reklam Yapılır, Reklamın Amacı Nedir?Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir yorum

  1. Çok ilginç ya :S

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir