Anasayfa / Haberler / Buldumbuldum.com dan Babalara Hediye Seçenekleri

Buldumbuldum.com dan Babalara Hediye SeçenekleriBuldumbuldum.com

Ayların en kralı Haziran’dır… Ve bu ayın en özel kişileri ise babalarımızdır. 18 Haziran, Babalar Günü telaşı başladı! Ona olan minnettarlığını ve sevgisini en alasından göstermek için her türlü ayrıntıyı düşünenlere; BuldumBuldum.com, esprili ve unutulmayacak hediyelikler vaat ediyor…  Hep aynı dilden ve hediyelerden sıkılanların mest olacağı bu ürünler, babanızın ya da eşinizin yüzünde kocaman bir tebessüme sebep olacak! Sizinse tek yapmanız gereken; 18 Haziran sabahı, ilk önce kocaman bir öpücükle babanızı karşılamanız, sonrasında da BuldumBuldum.com’un size özel hazırladığı hediye seçeneklerinden seçtiğiniz hediyeyi babanıza takdim etmeniz. Sonrasında size kalansa; babanızın yüzünde belirecek olan şen kahkaha ve kocaman açılmış bir kucak… Tüm bu sürpriz planlar tamamsa, gelelim BuldumBuldum.com hediyelerinden bazılarına:

 

 

 

Bacwards Watch – Ters Kol Saati: Zamanı geriye sarmak isteyen babalara!
Babanız eğer iş yoğunluğundan dolayı kaybettiği zamandan şikayetçi ise en güzel hediye: Ters Kol Saati…  Bu hediye ile siz babanızı şaşırtırken, babanız da tüm arkadaşlarını şaşırtabilir! İlk bakışta standart bir kol saati gibi görünen Buldum’un bu ürünü, orijinal babaların vazgeçemeyeceği türden… Sadece rakamlar tersten yazılmış gibi görünüyor olsa da; akrep, yelkovan ve dakika da saatin ters yönünde işliyor! Bu modern siyah kol saatinin kayışı kanvastan yapılmış olup, iç kısmı sentetik deridir ve 3 metreye kadar su geçirmez özelliğine sahip. Bu hem zamanı tersten okutan, hem de her şeyin iyisini bildiğini sanan babalara özel ürünün fiyatı 59.90 TL.

Pocket Fishing Rod – Mini Cep Oltası: Hiçbir balık benden kaçmaz diyen babalara!
Balık tutmayı çok seviyorum, ama o koca oltayı taşımaktan sıkıldım diyen babalara; Mini Cep Oltası… İki tip balıkçı vardır: Birinci tip balıkçı misinasına kuru ekmek takıp bütün gün bekleyip; ancak yosun balığı tutabilenler, ikinci tip balıkçı ise uzayabilen oltası ve her an balık tutmaya hazır olan çevikliğiyle lüfer tutanlardır. Peki sizin babanız hangi tip balıkçılardan? Babanızı Mini Cep Olta’sıyla ikinci tip balıkçı yapmaya hazır olun! Makarası, misinası, iğnesi ve şamandırası olan bu Mini Cep Oltası, 140 cm’den 20 cm’ye kadar küçülebilmekte. Alüminyum gövdesi, en büyük tatlı su balıklarını bile taşıyabilme kapasitesine sahip. Balık tutmaya meraklı babalara verilebilecek en güzel hediye bu olsa gerek! Haydi balığa! Fiyatı 89.90 TL.

Shave Mirror with Radio – Radyolu Traş Aynası: Kulağı müzikte, gözleri aynada olan babalara!
Kendine özen gösteren ve müziksiz olmaz diyen babalara: Radyolu Traş Aynası…
Babanız sabahları traş olurken buğulanan aynadan şikayetçi oluyor ve kendi soprano sesiyle küçük serenatlar mı veriyor?! Buldum’un banyo aynası, buğulanmamakla kalmayıp aynı zamanda akıllı bir ışığa, traş bıçağını koyabileceği bir yere ve hatta FM/AM bir radyoya da sahip. Sabah saatinin jönleri babalarımız, bu ürünün dijital saati ile hazırlanmak için fazla oyalanıp zaman kaybetmeyecek ve elverişli bir şekilde içine yerleştirilmiş olan radyosu sayesinde de güne hazırlanırken haberleri takip edip, müzik dinleyebilecek. Suya dayanıklı bu ürünün fiyatı 74.90 TL.

  Sevgililer Günü Hediyesi: Tohum Otizm Vakfı Armağan Çekleri


Waterbuoy: Artık denizde eşya kaybetmeye son!
Denizden vazgeçemeyen ve sudan çıkmayan babalara: Waterbuoy…  Yaz geliyor, yavaştan tatil ve deniz rotası da belli oluyor. Her defasında denizde eşyalarını kaybettiğinden dert yanan babanıza şık bir hediye. Babanız, bu harika icat sayesinde, artık 1 kg’ye kadar her eşyasını gönül rahatlığıyla suya düşürebilir. Çünkü waterbuoy, suya düşen eşyayı, anında şişen balon mekanizması ile suyun yüzeyine çıkarıyor. Üstelik içindeki yanıp sönen özel led ile 24 saat boyunca, 250 metreden fark edebiliyor da. Tekne tutkunu babaların es geçemeyeceği bir ürün olacak Waterbuoy, İngiltere’deki ünlü TV yarışması Dragons’dan da rekor yatırım alan bir ürün. Sadece BuldumBuldum.com’da satılan ürünün fiyatı 29.90 TL.

 

Max Lounge Bossa – Hoparlörlü Şişme Koltuk: Keyfine düşkün, cool babalara!
Maç seyrederken ya da oyun oynarken yerinde duramayan babanıza, çok konforlu bir hediye; Hoparlörlü Şişme Koltuk… Avrupa’da da çok beğenilen ve başarı sağlayan Max Lounge’u babanız evde kullanmanın yanı sıra dayanıklı yapısı sayesinde bahçeye çıkarabilir, yanında parka ya da sahile de götürebilir… Sonrasında kral babanıza kalansa; güneşin keyfini çıkarmak ve biraz da kendisini müziğe kaptırmak. Ayaklı ya da elektronik bir pompa yardımıyla şişirilebilen Max Lounge’a i-pod, mp3 çalar, play station veya diğer audio cihazınızı bağlayabilirsiniz. Babanızın vazgeçemeyeceği bir ürün olacak Max Lounge’un ücreti 119.90 TL, artı şişirme pompası  ile almak isterseniz de 139,90 TL.

BuldumBuldum.com Hakkında:

BuldumBuldum.com; Türkiye’de bulunmayan, hayata renk katacak en ilginç ürünleri müşterilerine sunan bir internet sitesidir. Aynı zamanda BuldumBuldum.com ismiyle Capitol ve Kanyon Alışveriş Merkezlerinde Kiosk Mağazaları bulunmaktadır. Bundan yüzyıllar önce Arşimet adındaki ünlü bilim adamının suyun kaldırma kuvvetini bularak üzerinde sadece bir peştemalle yarı çıplak sokağa çıkması ve “Buldum! Buldum!” diye bağırması ölçüsünde heyecan yaratacak ürünleri dünyanın çeşitli yerlerinden getirerek sizlere sunmaktadır. 800 çeşitten fazla ürüne sahip olan BuldumBuldum.com ile hayatınıza renk katabilir, sevdiklerinize özel günlerde gerçek anlamda değer taşıyan, unutulmaz hediyeler verebilirsiniz.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Türkiye’nin önde gelen özel sektör akademileri

Türkiye’nin önde gelen özel sektör akademilerini derledik. Üniversite mezunu olmak her zaman iş hayatına hazır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir