Anasayfa / Giyim ve Moda / Burberry, 2011 Sonbahar-Kış Erkek Defilesini Milano’da Gerçekleştirildi

Burberry, 2011 Sonbahar-Kış Erkek Defilesini Milano’da Gerçekleştirildi

Burberry
Burberry, 2011 Sonbahar/Kış erkek defilesini Milano’da gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen defileye Burberry Başkanı Angela Ahrendts, İngiliz model Cara Delevingne, Burberry Acoustic müzisyenleri George Craig (One Night Only), Johnny Borrell (Razorlight) ve Johnny Flynn; aktör Douglas Booth ve Isaac Ferry Burberry kıyafetleriyle katıldı.

İngiliz model Jacob Young, İngiliz müzisyen Seb Brice ve Tara Ferry ve aktör Matthew Beard defilede manken olarak yer aldılar.Defile, Burberry.com sitesinden ve Dünya çapındaki 180 internet sitesinden canlı olarak yayınlandı. Defilenin videosu halen Burberry.com adresinde bulunuyor.


Defileden sonra müşteriler, beğendikleri dış giyim ürünlerini ve çantaları Burberry yetkililerinin yardımıyla ‘Click to Chat’ ve ‘Click to Call’ online yardım tekniği sayesinde satın alabildiler. Burberry.com sitesi içerisinde yer alan sipariş hizmeti 23 Ocak tarihine kadar devam edecek, bu muhteşem defileyi izlemek ve beğendiğiniz ürünleri sipariş etmek için elinizi çabuk tutun!
Burberry firmasının baş tasarımcısı Christopher Bailey, Prorsum 2011 Sonbahar/Kış koleksiyonu, “Erkeklerin her mevsimde giyebileceği ürünler,” olarak tanımladı. Koleksiyonda neon renklerdeki trençkotlar ve rengârenk kareli montlar dikkat çekiyor. Turuncu, sarı gibi neon renklere hâkim olan yağmurluklar ve aynı renklerdeki ayakkabılar sezonun iddialı ürünlerinden.
Bütün bu renk patlamasının yanı sıra, geçmişinden ilham alan ve klasikleşen deve tüyü rengi ve toprak tonlarından da vazgeçmeyen Burberry, klasik giyinmeyi seven erkeklere de hitap etmeye devam ediyor.

 
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir