Anasayfa / Kariyer ve İş / Burcu Yatmazoğlu, Hilton Worldwide Türkiye Pazarlama Müdürü görevine atandı

Burcu Yatmazoğlu, Hilton Worldwide Türkiye Pazarlama Müdürü görevine atandıBurcu Yatmazoğlu, Hilton Worldwide Türkiye Pazarlama Müdürü görevine atandı.

Yatmazoğlu, Hilton Worldwide Türkiye, Doğu Avrupa ve Doğu Akdeniz Bölgesi Pazarlama Direktörlüğü’ne bağlı olarak Türkiye’deki tüm Hilton Worldwide Otellerinin Pazarlama Müdürlüğünü yapacak.
Bilgi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Medya İletişim Sistemleri bölümlerinde eğitim alan Burcu Yatmazoğlu iş hayatına Advantage Card ve HSBC Bank Kurumsal İletişim Pazarlama Departmanında başladı. Yatmazoğlu, daha sonra sırasıyla Hilton Türkiye, Doğu Avrupa & Akdeniz Bölge Pazarlama Departmanı Pazarlama Yetkilisi, Conrad İstanbul Pazarlama Müdürlüğü ve Conrad Istanbul, Hilton Istanbul ve ParkSA İstanbul Otellerinden sorumlu Istanbul Bölge / Pazarlama ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Bilgi Üniversitesi MBA mezunu da olan Burcu Yatmazoğlu, yeni görevinde Hilton Worlwide’ın Türkiye’deki 15 otel ve yeni açılacak otellerinin stratejik pazarlama yönetiminden sorumlu olacak.

  Adalet Bakanlığı Hakim ve Savcı Adayı Alım İlanıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Konferanslara Katılarak Parlak Bir CV Yazmak

Parlak ve ilgi çekici bir CV yazmak. Orijinalinin simülasyonu olan Model Birleşmiş Milletler (MUN) konferansları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir