Anasayfa / Emlak Haberleri / Bursa’nın Nilüfer İlçesi’nde Harmony Towers

Bursa’nın Nilüfer İlçesi’nde Harmony TowersBURSA HARMONY TOWERS

Eroğlu Yapı tarafından Bursa’nın Nilüfer İlçesi’nde 42 bin 663 m2’lik bir arazi üzerinde 160 milyon TL yatırım bedeli ile inşa edilmekte olan Harmony Towers’da m2 fiyatları ön satış süresince bin 950 liradan başlayan fiyatlardan gerçekleşti.

Harmony Towers, geniş avlusu, biri 28 diğeri 23 katlı rezidans kuleleri, yeşil ile iç içe az katlı teras evler, Uludağ manzarası ve cadde üzerinde yer alan mağazaları ile dikkat çekiyor.
Yakın çevresinde pek çok okul, hastane, park, alışveriş merkezi gibi sosyal ve ticari donatı alanlarının bulunduğu Harmony Towers’da 108 ile 257 m2 arasında farklı büyüklükte 1+1’den 4+1’e kadar değişen 323 daire ile 30 adet cadde mağazası yer alıyor.

Eylül 2013’de teslim edilmesi planlanan projede dairelerin satış fiyatına KDV, tapu masrafları, alt yapı bedelleri, abonmanlık, sayaç, cins tashihi harcı ve iskan harç bedelleri de dahil edilmiş. Yüzde 5 peşinat ile banka kredili ödeme seçeneklerinin (Halkbank, Vakıfbank ve Bank Asya) sunulduğu projede Eroğlu Finansal Ödeme Modeli ile de 24 aya kadar faizsiz sabit ödeme fırsatı da bulunuyor.

Projenin künyesi:

Projenin adı: Harmony Towers
Yeri: Bursa
Yapımcı firma: Eroğlu Yapı
Teslim tarihi: Eylül 2013
Konut sayısı: 323

  Kağıthane Ofis ParkYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Emlakçı karmaşasına teknolojik çözüm

Emlak hizmetleri Türkiye’de standardının artması gereken alanlardan biri. Teknoloji ve online çözümler L bunu hızlandırabilir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir