Anasayfa / Sağlık Haberleri / Burun Estetikleri

Burun EstetikleriBurun Estetikleri

burun estetigiGüzel bir buruna sahip olmak istiyorsanız ya da soluk alıp vermelerinizde zorluk çekiyorsanız burun estetiğiameliyatları ile bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Burun estetiği insanlar için önem taşımaktadır. Çünkü burun yüzün en dikkat çekici organı olmaktadır. Birçok kişi burun estetiğine önem vermektedir.

Burun şekilleri bozuk olan insanların morallerini düzeltmek için burun estetiği ameliyatıyapılmaktadır. Güvendiğiniz bildiğiniz bir cerraha yaptırmanızda sakınca yoktur. Birçok sanatçı manken güzel görünmek adına burun estetiği olmaktadırlar. Önemli olan ameliyat karar vermenizdir. Nasıl bir burun istediğine kara vermekte önemlidir. Burun estetiği kolay bir ameliyattır. Hasta iki gün sonra ayağa kalkabilir işine okuluna devam edebilir. Birçok cerrah gelişimini tamamlamamış kişilere yani çocuklara burun estetiğinin uygulanmasını önermemektedir. Ameliyata kişi kendisi karar vermelidir. Bir başkasının önerisiyle karar vermemelidir.
Burun ameliyatı öncesi doktorunuzla konuşmanızda fayda vardır. Nasıl bir burun istediğinizi size yakışacağını bilmeniz gerekmektedir. Doktorunuz size en uygun burnu yapacaktır. Daha önce burun ameliyatı geçirdiyseniz ya da alerjiniz varsa doktorunuza bildirmelisiniz. Aklınızda ki tüm soruları sormalısınız. Ameliyatınız hastane ortamında geçecektir. Estetik burun ameliyatları genellikle bir saat sürmektedir. Deneyimli cerrahlar burun ameliyatını kapalı şekilde yani burun içerisinde yapmaktadırlar. Böylece daha hızlı ve dikiş izi olmadan ameliyat gerçekleşmiş olur. Ameliyat sonrası rahat geçer.

Hastaların çoğu ağrılardan şikâyet etmez. Hafif bir baş ağrısı olur. Ameliyat sonrası ilk gün başınız yüksekte dinlenmenizde fayda vardır. Gözlerinizin etrafında şişmeler olacaktır. Soğuk uygulama yaptığınızda bu şişlikler 2 3 güne geçecektir. Burnunuzda birkaç hafta hafif bir tıkanıklık hissedebilirsiniz. İkinci haftanın sonunda rahatlığa kavuşacaksınızdır. Burununuz da ki bantlar çıkmış olacaktır. 2 haftanın sonunda istediğiniz buruna kavuşmuş olacaksınız. Tabi bunların hepsi güvenilir deneyimli cerrahlar tarafından yapılırsa.

  Ölüme Direniyor Yaşamak İçin İş İstiyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yerlilerin biyoteknolojik ilaç yarışı

Dünyada biyoteknolojik ilaçların kullanım oranı yüzde 20’lere ulaşmış durumda ve artmaya devam ediyor. Türkiye’de de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir