Anasayfa / Emlak Haberleri / Büyükçekmece Koyunda Mimar Sinan Konakları Hem Yazlık Hem Kışlık

Büyükçekmece Koyunda Mimar Sinan Konakları Hem Yazlık Hem Kışlık

Hem yazlık hem kışlık!
Büyükçekmece koyunda, Mimarsinan beldesindedeki Mimar Sinan Konakları eşsiz bir deniz manzarasına sahip…

Çarmıklı Holding’e bağlı şirketler gurubundan Yonca İnşaat Yatırım A.Ş.’nin sahip olduğu arsalar üzerinde, Çarmıklı İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş. ve Onur Mühendislik Müşavirlik İnşaat Ltd.Şti. tarafından inşa edilmekte olan Mimar Sinan Konakları, Marmara Denizi kıyısında, Büyükçekmece koyunda, Mimarsinan beldesinde bulunan ve denize 100 ila 300 mt. uzaklıkta eşsiz deniz manzarasına sahip bölgede inşa edilmektedir.Gelecekte İstanbul’un riviyerası olması beklenen bölge yaklaşık 60.000 nüfuslu yeni bir kent görünümündedir. Bölgede Emlak Bankası’nın yaptığı Mimaroba ve Sinanoba konutları ile bir çok özel inşaat şirketleri yer almaktadır. Büyük Üstad Mimar Sinan’ın eserleri ile süslü bu şirin belde, balıkçılığı ile ünlenmiştir.
Mavi ile yeşilin bir arada bulunduğu MİMAR SİNAN KONAKLARI projesinde, 44.000 m2 arsalar üzerinde; 40 adet villa ile 130 adet daire ile işyerleri planlanmıştır. Her konutun deniz manzarası görmesi esas alınarak hazırlanan genel projede 26.000 m2 yeşil alan, oyun alanları ve açık otoparklar mevcuttur. Etaplar halinde inşa edilecek olan proje tamamlandığında bölgenin en prestijli sitesi olacaktır. Proje genelindeki 21 adet villa ile 48 daire tamamlanarak yerleşim başlamıştır.

Oda Seçenekleri: 6+2
Metrekare Aralığı: 350 m2
Teslim Tarihi: Aralık 2011
Projedeki Konut Sayısı:19
Toplam Proje Alanı: 15000 m2

İletişim:
Tel:212 863 77 55
Mimarsinan Konakları Şantiyesi Mustafa Kemal Bulvarı No:45 Sinanoba
Büyükçekmece- İstanbul
www.mimarsinankonaklari.com
www.carmikliholding.net
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir