Anasayfa / Kariyer ve İş / C&A 200 personel almayı planlıyor, C&A iş başvurusu

C&A 200 personel almayı planlıyor, C&A iş başvurusu21 mağazası bulunan C&A, toplam 472 kişilik bir ekibe sahip. Merkez ofis bölümleri için ürün yönetimi, İK, finans ve muhasebe departmanlarında büyümeye bağlı ek kadrolar öngören firma, mağazalarında ise mağaza müdür yardımcısı ve satış danışmanı arayışlarını sürdürecek. Bu doğrultuda 2018’de sadece yeni mağazaları için yaklaşık 200 kişilik işe alım yapacak.
Merkez ofis pozisyonları için İngilizcenin zorunluluk olduğunu ifade eden C&A Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Berna Kural Okandan, ekipte farklı rollerde görev yapan yabancı çalışanlar bulunduğuna ve tüm bölümlerin yurtdışıyla iletişim halinde olduğuna değiniyor. Mağazalar içinse en az lise mezuniyeti önkoşulu söz konusu. Tecrübeli ve tecrübesiz satış danışmanlarının bir arada olduğu karma ekipleri bulunan C&A, yeni mezunlara da ekibinde fırsat veriyor.

Berna Kural Okandan, yeni mağazalara yönelik işe alım dışında, çalışan devir hızına bağlı olarak da yerleştirme yapılacak pozisyonlar olacağından söz ediyor. Okandan, 2018’u yüzde 30 civarı bir çalışan devir hızıyla kapatacaklarını, bu bağlamda yenilenen kadro için 100 kişi alabileceklerini belirtiyor.

C&A iş başvurusu için linke tıklayınız.

  İş Bulmak İçin İlginç Bir YöntemYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir