Anasayfa / Şirket Haberleri / Cadde Izgara SteakHouse’da her şey sigortalı

Cadde Izgara SteakHouse’da her şey sigortalıCadde SteakHouse’da her şey sigortalı

Gıda işinin risklerle dolu olduğunu ifade eden Cadde Izgara SteakHouse’un sahibi Seher Yaşayacak, işletmede A’dan Z’ye sigorta ürünlerinden faydalanıldığını söyledi.

Cadde Izgara SteakHouse

TÜRKİYE’DE restoran işletmeciliği hala erkeklerden soruluyor. Bir elin 10 parmağını geçmeyen kadın işletmeci ise bu rekabete katılarak sektörde farkındalık yaratıyor.

Cadde Izgara SteakHouse’un kurucusu Seher Yaşayacak Gökman da lokantacılıkta erkek hegamonyasına meydan okuyor.

İş hayatına gazetecilikle başlayan Yaşayacak, sektörü çok sosyal ve dinamik bulduğu için restoran işine girmeye karar vermiş. Izgara yemeklerine çocukluğundan beri meraklı olması da Cadde Izgara SteakHouse’u kurmasına vesile olmuş. İlk etapta Türkiye’nin önde gelen restoranlarında işletme tecrübesi kazanan Yaşayacak, ilk restoranını da Acıbadem’de açtı. Yaşayacak, restoran zincirlerinin yaşayan bir iş kolu olduğunu ve sigorta desteğinin kaçınılmaz olduğunu söylüyor. Sigorta desteğini restoranın her alanında hissettiklerini dile getiren Yaşayacak, teknik ekipmanların da ayrı bir risk faktörü olduğuna dikkat çekiyor. Yaşayacak, risk faktörlerinin hakimiyetinde ise profesyonel bir desteğin şart olduğunu ve bu desteğin sigorta şirketleri ve danışmanların işbirliği ile alınabileceğini belirtiyor.

Çalışanlarımızı BES katılımcısı yapacağız
Bireysel olarak da özel sigorta ürünlerinden faydalandığını belirten Yaşayacak, “Başta özel sağlık olmak üzere ferdi kaza da dahil bütün sigorta ürünlerini kullanıyorum. Aynı zamanda bireysel ka-tılımcısıyım. Restoranımızın da A’dan Z’ye sigortalı olmasına özen gösterdik. Tüm riskleri kapsayan geniş çaplı bir poliçe oluşturduk” diyor. Gıda işinin risklerle dolu olduğunu ifade eden Yaşayacak, sigortasız bir hayatı düşünemediğini kaydediyor. Yaşayacak, şöyle devam ediyor: “Cadde Izgara SteakHouse’da çalışanlarımızı da bireysel emeklilik katılımcısı yapmayı düşünüyoruz. Bireysel emeklilik hakkının hem kuruma bağlılığı artırdığını hem de çalışanlar için ikinci bir emekliliğin ilk adımı olduğunu düşünüyorum.”

  Akçansa, Çanakkale Fabrikası'na Atık Isı Geri Kazanım Tesisi Kurdu

Yaşayacak, Cadde Izgara SteakHouse’un kısa zamanda en popüler mekanlar arasına girdiğini belirterek, bu başarıyı yakalama nedenini ise şöyle anlatıyor: “Cadde Izgara Ste-akHouse, ızgarası ile çok iddialı. Etlerin ma-rinasyonu için ABD’li danışmanlarla çalıştık. Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli özellik gerçek mangal keyfini sunuyor olmamız. Etlerimizi odun kömürü ile yanan ızgaramızda pişiriyoruz. Açık havada mangalda pişen etin tadı ile birebir aynı oluyor ürünlerimiz. Biftek, bonfile, köfte, ciğer, çöpşiş, sucukta iddialıyız. Etlerimiz özel hazırlanıyor.

Bir de gerçekten çok sıcağız, o sıcaklığımızı da işimize yansıtıyoruz; çiçeğimizden, çay kahve sunumumuza kadar… Restoran bir ekip işi aslında, ama ekibin liderinin bakışı herkese yansıyor. Dolayısıyla sıcaklığımız, lezzetimiz ve bir ev ortamı sıcaklığını sunuyor olmamız farkımız diyebilirim.”

5 yaşından 85 yaşına kadar müşterimiz var

Çöpşiş, rokfor soslu bonfile, köfte ve ciğerlerinin çok popüler olduğunu ifade eden Yaşayacak, “Izgarada pişirilmiş domates, soğan ve biberi sıcak halde ikram ediyoruz. Özellikle tandırımızla fark yaratıyoruz. İstanbul’da çoğu yerde bulunmayan lavaş bizde odun kömürü ile yanan tandırımızda sıcak olarak servis ediliyor. Izgara yanında her kesime hitap eden ürünlerimiz de bulunuyor. Makarna çeşitlerimiz, tavuk kanat, tavuk şiş ve birçok özel hazırlanmış dürümümüz bulunuyor. Bu yüzden de 5 yaşından 85 yaşına kadar misafirlerimiz oluyor. Bize gelen müşteri damak tadına düşkün, seçici insanlar” diyor.

Sanat ve iş dünyasının önde gelen birçok ismi, Cadde Izgara SteakHouse’un müdavimleri arasında yer alıyor. İnsanlarla iletişimi çok seven, sıcak ve sosyal bir kişiliğe sahip olan Yaşayacak için işinin en keyifli yanı ise her gün yeni dostluklar, arkadaşlıklar kurmak.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir