Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Çağan Irmak BİFA için reklam filmi çekiyor

Çağan Irmak BİFA için reklam filmi çekiyorIssız Adam filmi ile kariyerinin zirvesini yaşayan ünlü yönetmen Çağan Irmak, ilk kez bir reklam filmi için yönetmen koltuğuna oturdu.
Yönetmen Çağan Irmak, uzun bir süreden sonra BİFA’nın Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Babaoğlu’nun hayat hikayesinden etkilenerek BİFA için reklam filmi yönetmenliği koltuğuna oturdu.
Bifa’nın dünden bugüne yolcuğunun anlatıldığı ve 200 kişilik ekibin yer aldığı reklam filminde Ali Kocatepe’ye ait olan ‘Ben Yine Sana Vurgunum’ parçasının müziği kullanılacak. Seslendirmesini ise usta oyuncu Çetin Tekindor yapıyor. WBR Reklam Ajansı’nın üstlendiği kampanyanın reklam filmi Aralık ayında Televizyonlarda yayınlanacak. Dönem filmelerinin başarılı yönetmeni Çağan Irmak BİFA’nın 49 senelik hikayesini ince ayrıntılarla işleyerek ekrana yansıtacak.

  Kokunun Satın Almaya Etkisi NedirYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir