Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Çağan Irmak imzalı Bifa reklamı

Çağan Irmak imzalı Bifa reklamıÇağan Irmak, uzun bir süreden sonra Bifa’nın Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Babaoğlu’nun hayat hikayesinden etkilenerek Bifa için reklam filmi yönetmenliği koltuğuna oturdu. Bifa’nın dünden bugüne yolcuğunun anlatıldığı ve 200 kişilik ekibin yer aldığı reklam filminde Ali Kocatepe’ye ait olan ’Ben Yine Sana Vurgunum’ parçasının müziği kullanılıyor.
Seslendirmesini ise usta oyuncu Çetin Tekindor yapıyor. WBR Reklam Ajansı’nın üstlendiği kampanyanın reklam filmi 13 Aralık’tan beri  televizyonlarda.

Dönem filmlerindeki hikayeleri en yoğun duygularla anlatma konusunda başarılı olan Çağan Irmak, şimdi bu özelliğini başından sonuna gerçek olan bir başarı hikayesinde uyguladı.

Reklam filmi, Bifa’nın kuruluş tarihi olan 1960’lardan başlayarak 6 sekans şeklinde günümüze kadar geliyor. Çağan Irmak’ın vurguladığı ince dokunuşlarıyla tüketiciler bir reklam filmi seyretmekten ziyade duygu ve gerçekliğin bir arada yürüdüğü bir dizi izliyor algısına kapılıyorlar.

Reklam filmini izlemek için tıklayınız…

  Ülker Golf Roko ReklamlarıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir