Anasayfa / Kariyer ve İş / Carrefour Haramidere AVM Genel Müdürlüğü’ne Hakan Yıldız Atandı

Carrefour Haramidere AVM Genel Müdürlüğü’ne Hakan Yıldız AtandıBeylikdüzü bölgesinin en önemli alışveriş merkezi Carrefour Haramidere AVM’nin başına ‘Genel Müdür’ sıfatıyla Hakan Yıldız getirildi.

İsviçre’de başladığı eğitimini İngiltere/Londra ‘daki Worchester Üniversitesinden aldığı MBA derecesi ile tamamlayan Hakan Yıldız, iş hayatına 2005 yılında atıldı. Perakende sektöründeki kariyerine İngiltere Londra’daki Selfridgres ve Harrods mağazalarında Pazarlama bölümünde değişik pozisyonlarda görev yaparak başlayan Hakan Yıldız, son olarak Türkiye’nin ilk sınır alışveriş merkezi olan İstanbulBazaar’ da AVM Müdürlüğü görevini yürütüyordu. Hakan Yıldız çok iyi derecede İngilizce ve Fransızca biliyor.
CarrefourSa Sabancı Ticaret Merkezi A. Ş. Hakkında:

Dünyada modern perakendeciliğin temelini oluşturan Carrefour,ilk mağazasını 15 Haziran 1963’te Fransa’da açan Carrefour, bugün 29 ülkede, 12 binden fazla mağazasıyla yılda ortalama iki milyar kişinin alışverişlerinde tercih ettiği Avrupa’nın 1 numaralı perakende zinciridir. CarrefourSA, Türkiye’de ucuz fiyat politikası, hijyen, ve sağlığa verdiği önem, yaptığı yatırımlar ve ihracatla modern perakendeciliğin temelini oluşturmakladır.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir yorum

  1. Başaran Yeşilyurt

    Başaran Yeşilyurt 14.02.1992 doğumluyum.Lise menzunuyum iş konusunda tecrübem var.Sizinle Çalışmak İsterim.

    İletişim:0507 389 75 41

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir